Trwa ładowanie...
d32ke5i

Katowice. Matka poinformowała ws. podejrzenia gwałtu na córkach. Chodzi o jej byłego partnera

Kobieta nabrała podejrzeń, gdy odczytała SMS-y byłego partnera. 34-latek został aresztowany i usłyszał zarzuty. Policja z Katowic podejrzewa, że mężczyzna mógł zgwałcić małoletnie córki swojej ówczesnej partnerki. Miał też znęcać się nad nimi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katowice. Policja ustaliła, że 34-latek miał gwałcić córki swojej partnerki
Katowice. Policja ustaliła, że 34-latek miał gwałcić córki swojej partnerki (slaska.policja.pl)
d32ke5i

Mężczyznę zatrzymano w zeszłym tygodniu. 34-latek był zaskoczony. Usłyszał dwa zarzuty "zgwałcenia osoby małoletniej poniżej lat 15 w czynie ciągłym z jednoczesnym znęcaniem się nad ofiarą, dwa zarzuty prezentowania treści pornograficznych osobie małoletniej w czynie ciągłym oraz zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków". Trafił do aresztu na 3 miesiące.

"Kobieta nabrała podejrzeń po odczytaniu SMS-ów wysłanych przez jej byłego partnera do jednej z córek" - poinformowała śląska policja. Matka dwóch małoletnich dziewczynek powiedziała funkcjonariuszom o swoich przypuszczeniach.

d32ke5i

Ustalono, że 34-latek w trakcie związku z kobietą w okresie od 2016 r. do stycznia 2020 r. miał wielokrotnie dopuszczać się aktów pedofilii wobec dziewczynek. Zdaniem śledczych mężczyzna również znęcał się nad nimi.

34-lakowi grozi do 15 lat więzienia.

d32ke5i

Zobacz też: Sędzia Maciej Nawacki podarł uchwałę. Patryk Jaki komentuje

Źródło: slaska.policja.gov.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d32ke5i

Podziel się opinią

Share

d32ke5i

d32ke5i
Więcej tematów