Trwa ładowanie...
d2jjlfe

Matka i jej konkubent bili i gwałcili dziewczynki. Przez dwa lata

Sąsiedzi i opieka społeczna alarmowali, że trzy dziewczynki mieszkające z matką i jej konkubentem w kamienicy w Krapkowicach są zaniedbywane. W sądzie dorośli odpowiedzą jednak za wykorzystywanie seksualne dzieci i fizyczne znęcanie się nad nimi. Horror nieletnich trwał dwa lata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wobec matki i konkubenta zastosowano areszt tymczasowy
Wobec matki i konkubenta zastosowano areszt tymczasowy (WP.PL)
d2jjlfe

W domu w Krapkowicach, w którym mieszkała 36-letnia Katarzyna W. z trzema córkami brakowało pieniędzy na jedzenie i ubrania. Tak twierdzą ich sąsiedzi. Ponadto, w maju 2016 roku Ośrodek Pomocy Społecznej sygnalizował, że dzieci mogą być zaniedbywane. Okazało się jednak, że nie to było najgorsze.

Kiedy do mieszkania wprowadził się konkubent matki Janusz Cz., wspólnie urządzali libacje alkoholowe. A co najgorsze, gwałcili dziewczynki - informuje "Nowa Trybuna Opolska".

Wyszło to na jaw dopiero po dwóch latach, kiedy sąd odebrał matce opiekę nad dziewczynkami i zdecydował o umieszczeniu ich w rodzinie zastępczej. "Najprawdopodobniej wtedy zaobserwowano u dzieci nietypowe zachowanie, które mogło świadczyć o tym, że padły one ofiarą przemocy seksualnej" - podaje "Nowa Trybuna Opolska".

d2jjlfe

Zobacz też: Zmarł czterolatek, nad którym znęcał się konkubent matki

"Działali ze szczególnym okrucieństwem"

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Wobec matki i konkubenta zastosowano areszt tymczasowy. Są podejrzani o doprowadzenie przemocą do obcowania płciowego małoletnich poniżej 15 roku życia. - Działali przy tym wspólnie i ze szczególnym okrucieństwem - powiedziała gazecie Iwona Kanturska z Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Opolskich. Matce i jej konkubentowi grozi od 2 do 12 lat więzienia.

d2jjlfe

Dziewczynki, według gazety, zostały przesłuchane. Ich zeznania będą odtworzone podczas procesu, dzięki czemu dzieci nie będą musiały brać udziału w rozprawie.

Źródło: "Nowa Trybuna Opolska"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2jjlfe

Podziel się opinią

Share

d2jjlfe

d2jjlfe
Więcej tematów