Trwa ładowanie...
d3q5bng

Mateusz Morawiecki: "Media uprawiają propagandę w stylu Jerzego Urbana"

- Media w ogromnej większości są zagraniczne, starają się kłamliwie przedstawiać rzeczywistość, oszukiwać wyborców - stwierdził Mateusz Morawiecki na spotkaniu z mieszkańcami Włocławka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mateusz Morawiecki we Włocławku
Mateusz Morawiecki we Włocławku (PAP, Fot: Marcin Bednarski)
d3q5bng

W czwartek wieczorem premier Morawiecki gościł we Włocławku, gdzie spotkał się z mieszkańcami miasta w sali bankietowej "Aleksander". Stwierdził, że Włocławek jest miastem, które "znalazło się na uboczu transformacji" i wymaga inwestycji, które zapewnią mu rozwój. Podkreślił, że niepokojącym zjawiskiem jest "marazm, bezwład, bezczynność" tego rejonu. Jak twierdził, takie opinie do niego dochodzą od mieszkańców - relacjonuje polskieradio.pl.

Obietnica dla mieszkańców

- Trzeba naprawdę gospodarza, który będzie w stanie to zmienić – powiedział Morawiecki. Przekonywał, że „jest teraz taki moment, w którym możemy przełamać ten letarg, w którym Włocławek się znajduje”. Premier namawiał też do głosowania na Jarosława Chmielewskiego, kandydata na prezydenta Włocławka. - To jest wielka szansa na dobrą zmianę dla Włocławka – argumentował.

d3q5bng

Obiecał też mieszkańcom, że Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zainwestuje w zaporę w Siarzewie, co uczestnicy nagrodzili brawami. Przekonywał, że zapora poprawi bezpieczeństwo mieszkańców, zapobiegając powodziom oraz zapewni nowe miejsca pracy. Zapowiedział, że w przyszłym roku ruszą przetargi związane z budową drugiego stopnia na Wiśle.

"Media starają się oszukać wyborców"

Na koniec zaapelował do uczestników, aby rozmawiali z ludźmi i przekonywali ich do PiS. Zaatakował też niepubliczne media.

- Ale mam też do was ogromną prośbę. Musimy z ludźmi rozmawiać ponad głowami mediów. Media w ogromnej większości są zagraniczne, należą do naszej opozycji i w najróżniejszy sposób starają się kłamliwie przedstawiać rzeczywistość, oszukiwać wyborców. Jest to po prostu bardzo często propaganda, jakiej by się nie powstydził Jerzy Urban”.

d3q5bng

Źródło: polskieradio.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl

d3q5bng

Podziel się opinią

Share

d3q5bng

d3q5bng
Więcej tematów