Trwa ładowanie...
d1j34yh

Marsz Biało-Czerwony: Kaczyński ma swoją flagę. Jest wyjątkiem wśród polityków

Jarosław Kaczyński idzie w pierwszym rzędzie Marszu Niepodległości w Warszawie. Prezes PiS niesie przyniesioną biało-czerwoną flagę. Inni przywódcy polityczni się tak nie przygotowali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marsz Biało-Czerwony: Kaczyński ma swoją flagę. Jest wyjątkiem wśród polityków
(PiS / Twitter)
d1j34yh

Czoło Marszu Niepodległości tworzą żołnierze i harcerze niosący biało-czerwony transparent z hasłem "Dla ciebie Polsko". Zaraz za nimi kroczą przedstawiciele najwyższych władz kraju. Wśród nich jest Jarosław Kaczyński z wysoko uniesioną biało-czerwoną flagą. Premier Mateusz Morawiecki, Beata Mazurek, rzeczniczka klubu parlamentarnego PiS, czy Jacek Kurski, prezes TVP flag nie mają.

Zaangażowania nie można odmówić Michałowi Dworczykowi, szefowi kancelarii premiera, który co prawda sam flagi nie ma, ale na ramionach niesie swoje dziecko.

Wcześniej Prawo i Sprawiedliwość na Twitterze opublikowało zdjęcie przygotowań do marszu. Prezes partii niósł własną flagę na drewnianym drzewcu. Sądząc ze zdjęcia Jarosław Kaczyński jest jedynym przywódcą partii, który poszedł na marsz z biało – czerwoną flagą. Ryszard Terlecki je nie ma.

d1j34yh

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Jaka jest nasza Polska?

d1j34yh

Podziel się opinią

Share
d1j34yh
d1j34yh