Trwa ładowanie...
d1vezdi

Marek Suski stracił stanowisko. Media podają nieoficjalny powód

Marek Suski, Jarosław Zieliński i Marek Kuchciński to tylko niektórzy czołowi działacze PiS, którzy w ostatnim czasie stracili ważne posady. - Dopadł ich gniew prezesa - zdradza w rozmowie z dziennikarzami jeden z posłów partii rządzącej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marek Suski.
Marek Suski. (East News)
d1vezdi

Marek Suski od 2017 roku pełnił funkcję szefa gabinetu politycznego prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Ostatnio stracił tę posadę i wrócił do pracy w parlamencie Powód? "Nieoficjalnie mówi się o tym, że Morawiecki nie był w stanie znieść jego specyficznego sposobu bycia" - pisze "Super Express".

Sam zainteresowany nie chce zdradzać szczegółów odejścia z KPRM. - Nie będę tego komentował. Rozstaliśmy się w zgodzie, jestem na wypowiedzeniu – podkreśla.

d1vezdi

Przypomnijmy, że Marek Suski to wieloletni współpracownik prezesa PiS. Co ważne, w ostatnim czasie intratne stanowiska utracili także inni politycy znający się z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze z czasów Porozumienia Centrum - w tym m.in. były marszałek Sejmu Marek Kuchciński oraz pełniący funkcję wiceministra spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński.

- Dopadł ich gniew prezesa - mówi anonimowo gazecie działacz Prawa i Sprawiedliwości. Podkreśla, że wszyscy trzej ciążyli partii wizerunkowo.

Ze względu na to, że teraz Suski i Zieliński podjęli się niżej płatnej pracy, przez trzy miesiące przysługuje im tzw. dodatek wyrównawczy do pensji.

Patryk Jaki bezlitosny dla Trzaskowskiego: to nie jest złośliwość

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1vezdi

Podziel się opinią

Share

d1vezdi

d1vezdi
Więcej tematów