Trwa ładowanie...

Marek Sawicki: w służbowym mieszkaniu marszałka Kuchcińskiego mieszka jego syn

Rodzinne loty marszałka Sejmu to nie koniec uprzejmości wobec jego rodziny - zasugerował w środowym Poranku Radia TOK FM Marek Sawicki. Były minister rolnictwa stwierdził, że syn Marka Kuchcińskiego mieszka w jego służbowym mieszkaniu.

Share
Marek Sawicki: w służbowym mieszkaniu marszałka Kuchcińskiego mieszka jego syn
Źródło: East News, Fot: Jakub Kaminski
d1s9dzh

– Jeżeli dzisiaj dyskutujemy o demoralizacji marszałka Kuchcińskiego, to może warto by było zapytać, gdzie mieszka pracujący syn marszałka - powiedział w TOK FM Sawicki.

Dopytywany przez prowadzącą poranną audycję o rozwinięcie sugestii, polityk PSL-u dodał: - Czy w mieszkaniu sejmowym, które marszałek Kuchciński ma ze środków sejmowych, nie zamieszkuje cała jego rodzina. Zapytajcie państwo, czy przypadkiem w mieszkaniu służbowym Kuchcińskiego nie mieszka cała jego rodzina - mówił gość Dominiki Wielowieyskiej.

d1s9dzh

Zdaniem Marka Sawickiego, byłby to kolejny przykład nadużycie władzy, jeśli osoba pracująca, korzysta z mieszkania, które należy do posła.

Jak ustalił reporter WP Sylwester Ruszkiewicz, Marek Kuchciński w trakcie pełnienia funkcji marszałka Sejmu latał znacznie częściej na trasie Warszawa – Huwniki, niż wynika z oficjalnych danych podanych przez Kancelarię Sejmu.

Informacje dotyczące podróży Kuchcińskiego miały trafić do kierownictwa CBA dwa lata temu. Szefowie Biura nie zajęli się wtedy tematem, uznając, że nie podlega to pod przepisy o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym.

d1s9dzh

Żródło: tok.fm

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Robert Biedroń wyklucza poparcie Romana Giertycha w wyborach do Senatu

d1s9dzh

Podziel się opinią

Share
d1s9dzh
d1s9dzh
Więcej tematów