Trwa ładowanie...

Małgorzata Kidawa-Błońska o orędziu: Senat może być innym miejscem

Orędzie marszałka Tomasza Grodzkiego pokazuje, że Senat może być innym miejscem, że inaczej może być tam uprawiana polityka - powiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska, wicemarszałek Sejmu.

Share
Małgorzata Kidawa-Błońska o orędziu: Senat może być innym miejscem
Źródło: PAP, Fot: Leszek Szymański
d4gg2h5

- Nawet język tego orędzia jest inny. Odnosi się do wartości, do tego, co jest dla nas najważniejsze - powiedziała w "Kropce nad i" w TVN24 wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska z Koalicji Obywatelskiej.

Dodała, że czwartkowe orędzie marszałka Tomasza Grodzkiego pokazuje, że Senat może być innym miejscem. - Że inaczej może być tam uprawiana polityka - mówiła Kidawa-Błońska w rozmowie z Moniką Olejnik.

d4gg2h5

Kidawa-Błońska pytana była również o Radosława Sikorskiego, który nie wyklucza startu w prawyborach prezydenckich w KO.

- Jesteśmy kompletnie inni. Mamy inne temperamenty. Ci, którzy mnie znają, czasami mówią, że jestem osobą spokojną, łagodną, ale ci, którzy też znają mnie dobrze, wiedzą doskonale, że jeżeli postanowię coś przeprowadzić, jestem skuteczna w tym, co robię - powiedziała.

- Dbam, żeby nie przekraczać granicy, nie obrażać ludzi, nie zrażać ich, ale przeprowadzać to, na co się zdecydowałam – mówiła Małgorzata Kidawa-Błońska.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Kontrowersyjny projekt Klaudii Jachiry. Joanna Mucha przestrzega

d4gg2h5

Podziel się opinią

Share
d4gg2h5
d4gg2h5
Więcej tematów