Trwa ładowanie...
d34atfm

Małgorzata Kidawa-Błońska o orędziu: Senat może być innym miejscem

Orędzie marszałka Tomasza Grodzkiego pokazuje, że Senat może być innym miejscem, że inaczej może być tam uprawiana polityka - powiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska, wicemarszałek Sejmu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kidawa-Błońska
Małgorzata Kidawa-Błońska (PAP, Fot: Leszek Szymański)
d34atfm

- Nawet język tego orędzia jest inny. Odnosi się do wartości, do tego, co jest dla nas najważniejsze - powiedziała w "Kropce nad i" w TVN24 wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska z Koalicji Obywatelskiej.

Dodała, że czwartkowe orędzie marszałka Tomasza Grodzkiego pokazuje, że Senat może być innym miejscem. - Że inaczej może być tam uprawiana polityka - mówiła Kidawa-Błońska w rozmowie z Moniką Olejnik.

Przeczytaj też: Wróblewski: "Prezydenckie orędzie marszałka. Początek kampanii prezydenckiej?" [OPINIA]

d34atfm

Kidawa-Błońska pytana była również o Radosława Sikorskiego, który nie wyklucza startu w prawyborach prezydenckich w KO.

- Jesteśmy kompletnie inni. Mamy inne temperamenty. Ci, którzy mnie znają, czasami mówią, że jestem osobą spokojną, łagodną, ale ci, którzy też znają mnie dobrze, wiedzą doskonale, że jeżeli postanowię coś przeprowadzić, jestem skuteczna w tym, co robię - powiedziała.

- Dbam, żeby nie przekraczać granicy, nie obrażać ludzi, nie zrażać ich, ale przeprowadzać to, na co się zdecydowałam – mówiła Małgorzata Kidawa-Błońska.

d34atfm

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Kontrowersyjny projekt Klaudii Jachiry. Joanna Mucha przestrzega

d34atfm

Podziel się opinią

Share
d34atfm
d34atfm
Więcej tematów