Trwa ładowanie...

Maciej Orłoś: Wirtualna Polska to jest przyszłość

• Maciej Orłoś na żywo odpowiadał na pytania Internautów

• Padły pytania m.in. o nowy program #dziejesienazywo, który Orłoś będzie prowadził w WP

Share
Maciej Orłoś: Wirtualna Polska to jest przyszłość
Źródło: WP
d36q7ps

Maciej Orłoś spotkał się z Internautami na stronie Wirtualnej Polski na Facebooku. Padły pytania m.in o to, jak czuje się w nowej redakcji, czym się interesuje

- Bardzo dobrze się tutaj czuję - zapewnił Orłoś. - To jest mój pierwszy dzień, ale czuję się świetnie. Fantastyczna atmosfera - podkreślił.

Na pytanie o to, czym się interesuje, odpowiedział, że swoją pracą i rodziną. Dodał, że nie ma żadnego hobby, bo "nie ma czasu na hobby".

d36q7ps

Internauci pytali także dziennikarza, czy planuje wystąpić w jakimś filmie. - Nie sądzę, te czasy już minęły - odpowiedział Orłoś. - Nie nadaję się do żadnej roli poza rolą dziennikarza - zaznaczył.

Maciej Orłoś odpowiadał też na pytania, czym będzie się zajmował w Wirtualnej Polsce. - Będę prowadził program telewizyjny zatytułowany #dziejesienazywo - powiedział. Dodał, że program rusza 2 grudnia, a emisja jest planowana na "tuż przed 17.00".

- WP to jest przyszłość - stwierdził, pytany o powody rozpoczęcia pracy w Wirtualnej Polsce. - Widzowie będą mieli niesłychane możliwości interakcji z nami - zapowiedział.

Na pytanie, "czy w #dziejesienazywo będzie humorek", odparł: - Oczywiście, że będzie humorek. Jak może nie być humorku?

Internauci pytali też Macieja Orłosia, czy weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami". Dziennikarz odpowiedział, że miał propozycję występu w tym programie, ale "dzielnie odmówił.

d36q7ps

Podziel się opinią

Share
d36q7ps
d36q7ps
Więcej tematów