Trwa ładowanie...

Łódź: zaginęła 27-letnia Paulina Dynkowska

Policja oraz rodzina poszukują Pauliny Dynkowskiej z Łodzi. Od trzech dni kobieta nie daje znaku życia.

Share
Łódź: zaginęła 27-letnia Paulina Dynkowska
Źródło: Facebook.com, fot: archiwum prywatne
d1dakk5

27-latka ostatni raz widziana była w sobotę o godz. 8.00 w okolicy skrzyżowania ulic Zielonej i Wólczyńskiej w Łodzi. Od tej pory nie skontaktowała się z rodziną ani znajomymi. Jak podaje brat zaginionej, była wówczas z nieznanym mężczyzną. Rodzina podejrzewa, że Paulina Dynkowska mogła zostać uprowadzona.

Kobieta ma 27 lat, 174 cm wzrostu i długie, czarne włosy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarny płaszcz do kolan, czarne botki na wysokim, szerokim obcasie i miała ze sobą czarną torbę.

Zgłoszenie o zaginięciu potwierdza łódzka policja. - Poszukujemy Pauliny Dynkowskiej, sprawdzamy monitoring, szpitale i hotele. Wszystkie hipotezy bierzemy pod uwagę - powiedział Wirtualnej Polsce nadkomisarz Adam Kolasa z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

d1dakk5

Osoby, które mają informacje o poszukiwanej kobiecie, proszone są o kontakt z najbliższym posterunkiem policji.

Źródło: Policja, Facebook

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl

d1dakk5

Podziel się opinią

Share
d1dakk5
d1dakk5
Więcej tematów