Trwa ładowanie...
d3or6f1

Liroy w Pałacu Prezydenckim. "Owocne rozmowy"

Piotr Liroy-Marzec opublikował na swoim facebookowym profilu krótkie nagranie z Pałacu Prezydenckiego. Poseł spotkał się z prezydentem Andrzejem Dudą i jak przekonuje, były to "owocne rozmowy" o Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Liroy-Marzec spotkał się z Andrzejem Dudą w Pałacu Prezydenckim
Piotr Liroy-Marzec spotkał się z Andrzejem Dudą w Pałacu Prezydenckim (Facebook.com, Fot: Piotr Liroy-Marzec)
d3or6f1

Choć nie wiadomo, czego dotyczyły rozmowy, Liroy-Marzec zauważył, że on i prezydent w wielu kwestiach mieli "bardzo podobne zdanie". - Pozdrawiamy z Pałacu Prezydenckiego - powiedział poseł.

Przed spotkaniem polityk poinformował na swoim profilu na Facebooku, że niebawem zamieści "ważną transmisję na żywo".

Piotr Liroy-Marzec w Pałacu Prezydenckim. Z jakiej listy wystartuje?

d3or6f1

Piotr Liroy-Marzec, jak wielu innych polityków (poza PiS) szuka formuły, w której mógłby wystartować w nadchodzących wyborach. Do niedawna najbliżej mu było do sojuszu z Markiem Jakubiakiem. Po tym, jak ten drugi zadeklarował chęć zawarcia porozumienia z PSL, Liroy wycofał się ze ścisłej współpracy - mówił w rozmowie z wPolityce asystent posła, Maciej Maciejowski.

Zobacz też: Piotr Liroy-Marzec nie poznaje Kukiza. "Paweł, co się z tobą stało?"

Po nieudanych wyborach do Parlamentu Europejskiego obaj politycy wystąpili z Konfederacji. Jak informuje dziennikarz Marcin Dobski, Liroy ma rozważać start w wyborach do Senatu.

Po tych wieściach Marek Jakubiak spotkał się z Mariuszem Maksem Kolonko. Były korespondent TVP w Waszyngtonie nie ukrywa swoich ambicji politycznych. Z Kolonką spotkał się też Paweł Kukiz.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3or6f1

Podziel się opinią

Share

d3or6f1

d3or6f1
Więcej tematów