Trwa ładowanie...
d3wet29
d3wet29
x-news/TVN 24
wośp

"Kupujemy sprzęt XXI wieku"

- Jeżeli mówimy o onkologii, to mówimy o najnowocześniejszych ultrasonografach, tomografach, urządzeniach rentgenologicznych, sam ich design już powala. Kiedy robiliśmy orkiestrę 23 lata temu, to pamiętam że tego sprzętu się uczyłem. Oglądałem go. Dzisiaj będziecie go mogli państwo dotknąć, i zobaczyć że to są urządzenia z najwyższej półki, które warto kupować - opowiada Jurek Owsiak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3wet29

To już 23. finał Orkiestry. Jerzy Owsiak mówi, że Orkiestra gra wszędzie gdzie są Polacy, w Australii, Kanadzie i wielu innych miejscach. - Żar jest niesamowity. Gramy wszędzie, gramy w pięciu sztabach w Niemczech, chociaż są tak blisko nas. Gramy w 12 sztabach w Anglii, jest Szkocja, jest Irlandia. Polacy, którzy tam wyjechali, tam pracują, i pamiętają o Orkiestrze - cieszy się założyciel WOŚP.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 22 lata działalności zakupiła tysiące urządzeń za kwotę ponad 590 mln zł.

Czytaj także: Jurek Owsiak dla WP: w tym kraju każdy dostaje baty Łukasz Warzecha dla WP.PL: Cyrk Owsiaka, czyli nie dajmy się zwariować

d3wet29

Podziel się opinią

Share

d3wet29

d3wet29
Więcej tematów