Trwa ładowanie...
d4gesbl

Krystyna Pawłowicz o filmie „Polityka”. Udostępniła zdjęcie, na którym Patryk Vega pozuje na tle luksusowego auta

Krystyna Pawłowicz przerywa milczenie w sprawie „Polityki”. Na swoim Twitterze umieściła zdjęcie, na którym Patryk Vega pozuje na tle luksusowego auta i skomentowała wygląd reżysera na premierze filmu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz o filmie „Polityka”. Udostępniła zdjęcie, na którym Patryk Vega pozuje na tle luksusowego auta
Krystyna Pawłowicz o filmie „Polityka”. Udostępniła zdjęcie, na którym Patryk Vega pozuje na tle luksusowego auta (PAP)
d4gesbl

Krystyna Pawłowicz w filmie „Polityka” Patryka Vegi

W środę 4 czerwca odbyła się premiera najnowszego filmu Patryka Vegi – „Polityka”. W swoim dziele reżyser przedstawił bohaterów wzorowanych na politykach partii rządzącej w Polsce oraz opozycji. Tematyka filmu wzbudziła wiele kontrowersji. Przypominamy, że usunięcia kilku scen domagał się Bartłomiej Misiewicz niezadowolony z faktu, że wzorowany na nim bohater wdał się w relację homoseksualną z przełożonym i zażywał narkotyki. Sprawa zahaczyła o sąd, bo pełnomocnik Misiewicza złożył pozew. Z informacji „Gazety Wyborczej” wynika jednak, że na początku sierpnia wniosek o wstrzymanie dystrybucji „Polityki” został wycofany.

Krystyna Pawłowicze „Polityce” i wyglądzie Patryka Vegi

d4gesbl

Wśród postaci inspirowanych osobami obecnymi na polskiej scenie politycznej w "Polityce" mogliśmy oglądać między innymi: Andrzeja Grabowskiego jako Jarosława Kaczyńskiego, Marcina Bosaka jako Mateusza Morawieckiego, Zbigniewa Zamachowskiego jako Tadeusza Rydzyka oraz Iwonę Bielską jako Krystynę Pawłowicz. Krótko po premierze głos w jego sprawie zabrała posłanka PiS, udostępniając w mediach społecznościowych zdjęcie Patryka Vegi na tle luksusowego auta. „Wszyscy mówią, że chała” stwierdziła, a w kolejnym wpisie odniosła się do wyglądu reżysera podczas premiery filmu.

d4gesbl

Podziel się opinią

Share

d4gesbl

d4gesbl
Więcej tematów