Trwa ładowanie...
d3o4mhh

Premiera filmu Vegi niezagrożona. Misiewicz wycofał pozew

Bartłomiej Misiewicz zrezygnował ze swoich żądań wobec Patryka Vegi. Były rzecznik MON chciał przeprosin i miliona złotych zadośćuczynienia od reżysera filmu "Polityka". Premiera filmu stała pod znakiem zapytania.
Share
Patryk Vega może spać spokojnie. Bartłomiej Misiewicz wycofał pozew przeciwko niemu
Patryk Vega może spać spokojnie. Bartłomiej Misiewicz wycofał pozew przeciwko niemuŹródło: East News, Fot: Paweł Wiśniewski,Adam Jankowski,Reporter
d3o4mhh

Bartłomiej Misiewicz domagał się też usunięcia z filmu scen z udziałem wzorowanej na nim postaci. Grany przez Antoniego Królikowskiego bohater m.in. zażywa narkotyki i wdaje się w homoseksualną relację z przełożonym.

Pełnomocnik Misiewicza złożył pozew do poznańskiego sądu, a ten skierował go do Warszawy. Z informacji "Gazety Wyborczej" wynika, że były rzecznik MON na początku sierpnia cofnął wniosek o wstrzymanie dystrybucji filmu Vegi. Postępowanie w tej sprawie zostało więc umorzone.

Premiera "Polityki" 6 września. Bartłomiej Misiewicz wycofał pozew przeciw Patrykowi Vedze

Dziennikarze gazety ustalili też, że Misiewicz wycofał także cały pozew. "Czy były rzecznik MON zmienił zdanie i nie uważa już, że jego dobra osobiste zostały naruszone? Może porozumiał się z Patrykiem Vegą?" - zastanawiają się autorzy tekstu. Zwracają też uwagę, że zarówno pozwany, jak i pozywający przez kilkanaście dni udzielili w tej sprawie wielu wywiadów.

d3o4mhh

Zobacz też: Patryk Vega odpowiada Bartłomiejowi Misiewiczowi: Misiu, premiera "Polityki" i tak nastąpi

Przedstawiciel Misiewicza zapowiada wydanie "komunikatu prasowego" w bliżej nieokreślonym czasie. Patryk Vega również nie chce komentować sprawy. Premierę "Polityki" zaplanowano na 6 września.

Czytaj też: Misiewicz chce pozwać Vegę. Jest reakcja reżysera
Bartłomiej Misiewicz odpowiada Patrykowi Vedze. Mocne słowa

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3o4mhh

Podziel się opinią

Share
d3o4mhh
d3o4mhh
Więcej tematów