Trwa ładowanie...

Kraków w czołówce najlepszych miast na świecie!

Queenstown, Dublin, Sydney oraz Kraków - to czołówka najlepszych miast w rankingu Condé Nast Traveler, czyli luksusowego magazynu dla globtrotterów. Stolica Małopolski znalazła się w czołówce światowego rankingu na najbardziej przyjazne miasto na świecie.

Kraków w czołówce najlepszych miast na świecie!Źródło: Fotolia
dsxln8g
dsxln8g

Już kolejny raz Condé Nast Traveler, czyli luksusowy magazyn podróżniczy założony w 1987 roku przez Sir Harolda Evans'a, zorganizował ranking najbardziej przyjemnych miejsc, do których warto się wybrać.

Serce Małopolski znalazło się obok tak znanych miast, jak: Queenstown, Dublin czy Sydney, a w trakcie rozstrzygania konkursu mogliśmy usłyszeć bardzo pozytywne opinie.

"Kraków ma niesamowitego ducha dla wszystkich, którzy tutaj przyjechali. Absolutnie gościnny", "To klejnot na mapie Europy", "Jest zjawiskowy i przełomowy ze względu na swoją różnorodność. Z jednej strony średniowieczne centrum i komunistyczna Nowa Huta" - to tylko kilka komentarzy, które zdominowały tegoroczny konkurs.

Twórca konkursu i redaktor naczelny pisma propaguje hasło: "Prawda w podróży", dając do zrozumienia, że gratisy branży turystycznej nie będą akceptowane w jego magazynie. I tylko dzięki prawdziwym i nieprzereklamowanym opiniom, będzie wręczał nagrody dla wyróżnionych miast.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

dsxln8g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsxln8g
Więcej tematów