Trwa ładowanie...

Kraków: zaginął 26-letni Paweł Tula. Poszukiwania nie przyniosły skutku

Mężczyzna zaginął tydzień temu. W sobotę w godzinach porannych na terenie dzielnicy Dębniki w Krakowie przeprowadzono poszukiwania zaginionego. Nie trafiono na ślad 26-letniego mężczyzny.
Share
Mężczyzna nie kontaktował się z nikim od tygodnia.
Mężczyzna nie kontaktował się z nikim od tygodnia.Źródło: Policja
d33dg7k

O godzinie 8 w pobliżu Komisariatu Wodnego Policji zorganizowana została zbiórka wraz z odprawą, na której przydzielono sektory ratownikom. W poszukiwaniach brali udział m.in. policjanci, grupy poszukiwawczo-ratownicze, straż leśna oraz strażacy ochotnicy.

Działania poszukiwawcze prowadzone były w okolicach ul. Konopnickiej, ul. Monte Cassino oraz ul.Zielińskiego. Przeszukano również oba brzegi Wisły na odcinku od mostu Zwierzynieckiego do mostu Dębnickiego.

Po kilku godzinach nie odnaleziono zaginionego. Poszukiwania zostały przerwane.

d33dg7k

Od tygodnia nie nawiązał z nikim kontaktu

26-letni Paweł Tula zaginął 22 grudnia. Około godz. 17 wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał z nikim kontaktu.

Rysopis:
Wzrost: 185 cm
Wiek:26 lat
Waga: około 80 kg
Włosy: jasne, krótko obcięte
Twarz: owalna
Znaki szczególne:poprzeczna blizna na środku czoła

Ubranie: spodnie -jeansy koloru niebieskiego; ciemna bluza; czarna, sportowa kurtka z kapturem; osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z III Komisariatem Policji w Krakowie.

Źródło: gazetakrakowska.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d33dg7k

Podziel się opinią

Share
d33dg7k
d33dg7k
Więcej tematów