Trwa ładowanie...
d28hvlq

Kraków. Bliźniaczki wypadły z okna. Ich stan się pogorszył

Kraków. Pogorszył się stan dwójki 2-letnich dzieci, które w piątek wypadły przez okno na piątym piętrze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kraków. Jedna z dziewczynek została przetransportowana helikopterem ratunkowym
Kraków. Jedna z dziewczynek została przetransportowana helikopterem ratunkowym (PAP)
d28hvlq

Do wypadku doszło w piątek. Dwie małe dziewczynki-bliźniaczki wypadły z piątego piętra bloku. Zdarzenie miało miejsce w Krakowie na osiedlu Prądnik Czerwony przy ul. Marchołta. Jedną z sióstr zabrał do szpitala helikopter ratunkowy. Drugą odwiozła karetka.

Dzieci przeżyły, ponieważ upadek nie nastąpił na ulicę, a na klomb, który jakkolwiek mógł zamortyzować uderzenie. Jednak ich stan był ciężki. Podczas transportu do szpitala obie dziewczynki pozostawały przytomne.

Kraków. Stan jednej z dziewczynek się pogarsza

W niedzielę lekarze z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie podali więcej informacji na temat zdrowia rannych dzieci. Stan jednej z dziewczynek jest poważny, ale stabilny. Oznacza to, że pomimo licznych złamań, lekarze nie obawiają się o jej życie. Nie mniej jednak nie ma szans na szybką rekonwalescencję dziecka.

d28hvlq

Niestety, druga dziewczynka ma rozległe potłuczenia narządów wewnętrznych, a zwłaszcza jamy brzusznej. Jej stan, jak podają lekarze, jest bardzo ciężki.

Policja wciąż wyjaśnia okoliczności wypadku. W momencie, kiedy dziewczynki wypadły przez okno, ich mama miała przygotowywać obiad w drugim pomieszczeniu. W chwili wypadku kobieta była trzeźwa. Policja będzie wyjaśniać dokładne okoliczności zdarzenia.

Koronawirus w Czechach. "Tutaj robi się cztery razy więcej testów niż w Polsce"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d28hvlq

Podziel się opinią

Share
d28hvlq
d28hvlq
Więcej tematów