Trwa ładowanie...
d4ciy05

Kraków. 2-letnie bliźniaczki wypadły z piątego piętra. Nowe informacje

Kraków. Dwie dwuletnie dziewczynki wypadły z okna na piątym piętrze bloku na osiedlu Prądnik Czerwony przy ul. Marchołta. Ich stan jest ciężki. Pojawia się coraz więcej informacji na temat okoliczności tego dramatycznego zdarzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kraków. Stan dziewczynek jest ciężki
Kraków. Stan dziewczynek jest ciężki (East News)
d4ciy05

Do wypadku doszło w piątek w Krakowie na osiedlu Prądnik Czerwony przy ul. Marchołta. Z mieszkania na piątym piętrze jednego z budynków wypadły dwie dziewczynki. Obie są w wieku 2 lat. Jak informuje RMF FM, dzieci zostały przewiezione do szpitala.

Jedna z dziewczynek została zabrana przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Drugą z bliźniaczek zabrała karetka pogotowia. Na miejscu interweniowała straż pożarna.

Jak przekazuje portal krakow.wyborcza.pl, dzieci upadły nie bezpośrednio na ulicę, ale na klomb wysypany kamieniem i obsadzony roślinami. To zamortyzowało upadek.

d4ciy05

Kraków. Dwie bliźniaczki wypadły z okna. Informacje o ich stanie zdrowia

Jak podała rzeczniczka Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego Katarzyna Pokorna-Hryniszyn, jedna z dziewczynek ma złamane obie kości udowe oraz kość przedramienia, druga złamaną kość udową i piszczelową. Obie mają także stłuczenia narządów wewnętrznych.

Kraków. W domu była mama dziewczynek

Ze wstępnych informacji wynika, że w momencie wypadku w domu była matka dziewczynek. Dzieci bawiły się w pokoju. Nie wiadomo, jak znalazły się w oknie, które według wyjaśnień kobiety było zamknięte.

d4ciy05

Aleksandra Dulkiewicz o wolności w Polsce: tak jak w III Rzeszy. Joanna Scheuring-Wielgus komentuje

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4ciy05

Podziel się opinią

Share
d4ciy05
d4ciy05
Więcej tematów