Trwa ładowanie...
d31uf7v

Koszmarne odkrycie w przepompowni ścieków. Prokuratura wszczęła śledztwo

Pracownicy firmy kanalizacyjnej podczas prowadzenia prac serwisowych sieci natrafili na martwy ludzki płód. Do koszmarnego odkrycia doszło we wtorek w przepompowni ścieków w Sworawie koło Poddębic w Łódzkiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sekcja zwłok zostanie przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej w Łodzi
Sekcja zwłok zostanie przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej w Łodzi (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
d31uf7v

Sekcja zwłok zostanie przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej w Łodzi, podaje portal rmf24.pl. Badania pomogą ustalić w jakiej fazie rozwoju był płód oraz kiedy i z jakich przyczyn obumarło.

- Sprawa pozostaje w bardzo wczesnej fazie. - poinformowała w rozmowie z portalem rzecznik prokuratury Okręgowej w Sieradzu, Jolanta Szkilnik. - Dokonywane czynności i sprawdzenia dążą do ustalenia okoliczności, w jakich nastąpiło umieszczenie płodu w systemie kanalizacyjnym oraz zindywidualizowania osoby, która tego dokonała - mówiła.

d31uf7v

Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem prokuratora. Na miejscu zdarzenia był śledczy, przeprowadzono szczegółowe oględziny miejsca i zebrano dostępne ślady.

Portal podaje, że do przepompowni w Sworawie trafiają zbiorcze ścieki z indywidualnych gospodarstw domowych i studzienek kanalizacyjnych. Ustalenie kobiety, która nosiła płód, może być bardzo trudne.

.

d31uf7v

Podziel się opinią

Share

d31uf7v

d31uf7v
Więcej tematów