Trwa ładowanie...
d1s27sv

Koronawirus w Polsce. Wiceprezes PSL wyzdrowiał z COVID-19. Adam Jarubas o chorobie

"Jestem szczęśliwy, że udało mi się z tego wyjść" - napisał w mediach społecznościowych europoseł PSL Adam Jarubas, informując o pokonaniu SARS-CoV-2. Wiceszef ludowców opuścił szpital.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus w Polsce. Wiceprezes PSL wyzdrowiał z COVID-19. Adam Jarubas o chorobie
Koronawirus w Polsce. Wiceprezes PSL wyzdrowiał z COVID-19. Adam Jarubas o chorobie (PAP)
d1s27sv

"Jestem w domu z rodziną i czuję się bardzo dobrze. Dziś minął równy miesiąc, odkąd z wirusem znalazłem się w szpitalu. Moje leczenie trwało dość długo. Czeka mnie jeszcze leczenie domowe" - napisał Adam Jarubas, dodając, że jest szczęśliwy, że udało mu się wyjść z choroby wywołanej przez koronawirusa.

"Dotąd byłem dzieckiem szczęścia. Nigdy w życiu poważnie nie chorowałem, nie byłem w szpitalu. Pracę lekarzy, pielęgniarek, obsługi znałem przede wszystkim z ludzkich opinii i filmów. Dziś z perspektywy własnego doświadczenia muszę przyznać, że to prawdziwi bohaterowie. Jestem tym wszystkim ludziom naprawdę wdzięczny" - stwierdził wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Polityk ocenił, że "odebrał ważną życiową lekcję".

d1s27sv

Zobacz wideo: Gorąco w Sejmie. Joanna Scheuring-Wielgus przeprosi Elżbietę Witek? Posłanka Lewicy odpowiada

"Zabrzmi banalnie: nikt z nas nie jest nieśmiertelny i nawet ci, którym nigdy w życiu nic nie dolegało, z dnia na dzień mogą stanąć na krawędzi. Dlatego warto cieszyć się życiem - każdym dniem, dbać o zdrowie, pielęgnować dobre relacje z innymi, rzetelnie pracować i mieć nadzieję w tych trudnych 'beznadziejnych czasach'" - zaznaczył Jarubas.

Wiceprezes PSL przebywał na oddziale zakaźnym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Koronawirus w Polsce i na świecie. Mapa zagrożenia

W internecie dostępna jest mapa, która pokazuje, jaka jest skala problemu i dokąd już dotarł wirus. Interaktywna mapa dostępna jest TUTAJ.

d1s27sv

Wirtualna Polska ruszyła z akcją wspierającą służbę zdrowia. Na wydarzeniu na FB Wirtualna Polska - Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d1s27sv

Podziel się opinią

Share

d1s27sv

d1s27sv
Więcej tematów