Trwa ładowanie...
d2i471v

Kobieta wypędzała z córki i męża demony. Teraz nie może się do nich odzywać

Nawet na 12 lat do więzienia może trafić kobieta, która dręczyła psychicznie swoją najbliższą rodzinę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobieta wypędzała z córki i męża demony. Teraz nie może się do nich odzywać
(Pixabay.com, Fot: makamuki0)
d2i471v

Aldona W. jest oskarżona o znęcanie się nad członkami rodziny. 52-letnia mieszkanka jednej z podtoruńskich miejscowości przez 5 lat próbowała "wyleczyć” córkę, która była w jej oczach opętana. Małoletnia córka była nieporadna, cierpiała na chorobę psychiczną – czytamy w komunikacie Prokuratury Okręgowej w Toruniu.

Dziewczyna była dręczona. Matka wmawiała jej, że jest opętana przez siły nieczyste. Wszczynała również awantury, aby sprowokować córkę do agresywnego zachowania. Kobieta miała zmuszać dziewczynę do obrzędów religijnych i egzorcystycznych. Ponadto oblewała ją święconą wodą i głośno słuchała pieśni religijnych. Dziewczyna cztery razy próbowała popełnić samobójstwo.

Od roku prześladowany jest również mąż. Wcześniej pracował za granicą. Po przyjeździe do kraju Aldona W. znęcała się nad nim dokładnie w ten sam sposób, co nad córką. Sprawą kobiety zajmie się Sąd Rejonowy w Toruniu. Grozi jej od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

d2i471v

Zobacz także: Benedyktyni z Tyńca wymyślili torby i opaski z... egzorcyzmami

Wobec kobiety zastosowano dozór policji. Dodatkowo nie może odzywać się do członków rodziny. Zakazano jej również przybywania w pokojach, które należą do męża i córki.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d2i471v

Podziel się opinią

Share
d2i471v
d2i471v
Więcej tematów