Qaqwqwrqw

Kobieta utopiła się w wannie, obok leżało dziecko. Mogło dojść do samobójstwa rozszerzonego

Nieprzytomną 41-letnią kobietę i jej 6-letniego syna odnaleziono w jednym z gdyńskich mieszkań. Kobieta zmarła - sekcja zwłok wykazała, że przyczyną jej śmierci było utonięcie. Nieprzytomny syn kobiety w ciężkim stanie trafił do szpitala. Prokuratora przypuszcza, że mogło dojść do samobójstwa rozszerzonego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobieta mogła próbować popełnić tzw. samobójstwo rozszerzone.
Kobieta mogła próbować popełnić tzw. samobójstwo rozszerzone. (East News, Fot: LUKASZ SOLSKI)
Qaqwqwrqw

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk poinformowała w poniedziałek, że wstępne ustalenia przeprowadzonej tego dnia sekcji zwłok wskazały, że przyczyną śmierci kobiety było utonięcie. Zlecono jeszcze badania toksykologiczne, które mają wykazać, czy kobieta nie zażyła leków lub innych substancji farmakologicznych. Na ich wyniki trzeba będzie poczekać.

Prokurator dodała, że kobieta zostawiła w mieszkaniu list. Jest to dodatkowy dowód na to, że kobieta odebrała sobie życie. Śledczy nie wykluczają, że mogą mieć do czynienia z tzw. samobójstwem rozszerzonym.

Nieprzytomną kobietę i dziecko znalazł w mieszkaniu mąż 41-latki w sobotę. Kobieta była w wannie, nieopodal leżał nieprzytomny sześciolatek. Mimo reanimacji kobiecie nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

Qaqwqwrqw

Reanimacja chłopca powiodła się, ale dziecko jest w stanie ciężkim. 6-latek wciąż przebywa w szpitalu. Jest w śpiączce farmakologicznej.

Źródło: pr24.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Qaqwqwrqw
Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw