WP

Katowice: porzucony 4-latek. Policja zatrzymała partnera jego matki

Katowiccy policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę, nowego partnera matki porzuconego na klatce schodowej Dominika. Zatrzymany miał pomagać 27-latce, która prawdopodobnie celowo zostawiła swoje dziecko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja zatrzymała partnera matki Dominika
Policja zatrzymała partnera matki Dominika (flickr.com, Fot: Lukas Plewnia)
WP

21-letni nowy partner kobiety mieszka w Katowicach, choć - jak informuje rmf24.pl - nie jest na stałe zameldowany w tym mieście. To właśnie do niego na przełomie lutego i marca miała przyjechać 27-letnia Marlena wraz ze swoim cierpiącym na autyzm synkiem.

Partner kobiety został już przesłuchany przez policjantów. Jutro, tak jak matka Dominika, zostanie przesłuchany przez prokuratora. On także prawdopodobnie usłyszy zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo.

WP

Zatrzymanie 21-latka potwierdza wczesniejsze informacje rmf24.pl, uzyskane od kobiety, która znalazła chłopca. - Mężczyzna stał przy schodach i kogoś pospieszał. Następnie z klatki wybiegła dziewczyna, około 25-letnia i razem uciekali. Wtedy zauważyłam chłopca. Biegał tam i z powrotem - opowiadała reporterowi radiostacji.

Chłopca w jednej z klatek schodowych budynku przy ul. Łącznej w Katowicach znaleziono w piątek. Udało się go zidentyfikować dzięki asystentce rodziny, która pomagała matce chłopca.

27-letnią matkę Dominika policjanci zatrzymali w poniedziałek ok. 14.

WP

Źródło: rmf24.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP