Trwa ładowanie...
ycipk-uonjt6

Katarzyna Piekarska musi oddać swoje psy. Polityk SLD apeluje o pomoc w tabloidzie

Polityk SLD Katarzyna Piekarska słynie z tego, że przygarnia wszystkie zwierzaki, które potrzebują nowego domu. Teraz jednak musi je oddać. – Nie chcę, by trafiły do schroniska, dlatego szukam ludzi, którzy stworzą im dom – mówi Piekarska w "Fakcie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Piekarska podczas akcji "Zerwijmy łańcuchy"
Katarzyna Piekarska podczas akcji "Zerwijmy łańcuchy" (East News, Fot: Mariusz Grzelak/REPORTER)
ycipk-uonjt6

O apelu Katarzyny Piekarskiej pisze dziennik "Fakt". Działaczka SLD ma w domu kilkanaście psów i kotów, które razem z nią żyją w warszawskim mieszkaniu na 3. piętrze.

– Wszystkie je kocham, ale nie dam rady ich wszystkich zatrzymać – mówi dziennikowi Piekarska.

Wszystko zaczęło się, gdy do domu znanej polityczki przywieziono brzemienną suczkę porzuconą w lesie. O dom dla zwierzaka poprosiła Piekarską fundacja Animals.

ycipk-uonjt6

– Zgodziłam się, suczka została, później także jej potomstwo. A ja stałam się "mamą zastępczą" – wspomina Piekarska.

W jej mieszkaniu schronienie znalazło wiele porzuconych zwierząt. Dzisiaj oprócz gromady psów, mieszkają z nią dwie kotki.

Piekarska szuka dla swoich psiaków prawdziwego, ciepłego domu u dobrych ludzi. Jeśli ktoś chce pomóc, może skontaktować się z fundacją Animals.

Burza wokół Joanny Scheuring-Wielgus

ycipk-uonjt6

Trzy tygodnie temu media obiegła informacja, że Joanna Scheuring-Wielgus, która angażuje się w walkę o dobro zwierząt, pod koniec 2016 roku sama oddała swoje dwa psy do schroniska.

Kandydatka Wiosny w wyborach do europarlamentu napisała wówczas na Facebooku: "Zamiast przywiązać do drzewa, uśpić lub zostawić na autostradzie - co niestety się zdarza - znalazłam moim ukochanym psiakom Czarnej i Mambie dom w dobrym schronisku dla zwierząt".

Posłanka wywoła burzę. Organizacje prozwierzęce apelowały do szefa Wiosny, Roberta Biedronia, by zajął stanowisko w sprawie Joanny Scheuring-Wielgus. Jak podkreślili, jej odpowiedź po ujawnieniu tego, że oddała psy do schroniska jest "szokująca i niezrozumiała".

Źródło: fakt.pl

ycipk-uonjt6

Zobacz także: „Unikalna postać”. Michał Kamiński drwi z Elżbiety Witek

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-uonjt6

ycipk-uonjt6
ycipk-uonjt6