Trwa ładowanie...
dbh3sdh

Karetka przyjechała przed dom Jarosława Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński wyszedł ze szpitala. Dzień później przed jego dom podjechała karetka. Co się stało? Dowiedzieliśmy się, że lekarz prezesa PiS jej nie wysyłał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzień po tym, jak Jarosław Kaczyński wyszedł ze szpitala, przed jego dom przyjechała karetka
Dzień po tym, jak Jarosław Kaczyński wyszedł ze szpitala, przed jego dom przyjechała karetka (brak)
dbh3sdh

Prezes PiS przeszedł operację kolana. Dzień po powrocie ze szpitala przed dom Jarosława Kaczyńskiego przyjechała karetka, ale nie na sygnale. Wysiadło z niej dwoje ratowników, do których wyszedł ochroniarz prezesa PiS. Jak podał "Super Express", ratownicy przebywali w budynku około pół godziny.

O powody przyjazdu karetki przed dom prezesa PiS chcieliśmy zapytać lekarza, który się nim opiekuje. - Pan profesor nie wysyłał karetki. Nie mamy wiedzy. Ciężko powiedzieć, o co mogło chodzić, bo jesteśmy tu, w szpitalu - usłyszeliśmy w sekretariacie lekarza.

W rozmowie z WP ortopeda Tomasz Kowalczyk wyjaśnia, że po operacji wszczepienia endoprotezy może dojść do wielu powikłań - wczesnych i późnych. Jeśli chodzi o te pierwsze, to możliwości są dwie - zapalenie żyły, zakrzepica żylna albo zakażenie.

dbh3sdh

Zobacz też: Cymański komplementuje Kaczyńskiego i przeprasza Schetynę

- Pacjent mógł też się potknąć, przewrócić - dodaje nasz rozmówca. Nie można też wykluczyć, że przyjazd karetki nie był związany z kolanem albo dotyczył innej osoby.

Zobacz też: Jarosław Kaczyński po operacji. Karetka przed jego domem. Zdjęcia

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dbh3sdh

Podziel się opinią

Share

dbh3sdh

dbh3sdh
Więcej tematów