Trwa ładowanie...

Kamiński i Wąsik dojechali. Byli szefowie MSWiA w areszcie

Mariusz Kamiński opuścił już komisariat przy ul. Grenadierów w Warszawie. Były szef MSWiA wsiadł do nieoznakowanego samochodu w asyście policjantów - informuje TVN24. Komisariat opuścił już także Maciej Wąsik. Byli szefowie MSWiA dotarli już do Aresztu Śledczego w Warszawie-Grochowie.

Komenda przy ul. Grenadierów w Warszawie. Stąd do aresztu zostali przewiezieni Mariusz Kamiński i Maciej WąsikKomenda przy ul. Grenadierów w Warszawie. Stąd do aresztu zostali przewiezieni Mariusz Kamiński i Maciej WąsikŹródło: EAST_NEWS, fot: Wojciech Olkusnik
d2sqs9s
d2sqs9s

Komenda Stołeczna Policji potwierdziła we wtorek wieczorem zatrzymanie Mariusza Kamińskiego oraz Macieja Wąsika, którzy przebywali w Pałacu Prezydenckim.

Do zatrzymania miało dojść pod nieobecność Andrzeja Dudy. Skazani prawomocnym wyrokiem politycy PiS przebywali w Pałacu Prezydenckim od rana, na krótko - koło godziny 16 - opuszczając budynek, żeby złożyć krótkie oświadczenie dla mediów. Informacja o zatrzymaniu Wąsika i Kamińskiego pojawiła się tuż przed godziną 19.30.

Politycy z Pałacu Prezydenckiego zostali przetransportowani na komisariat przy ul. Grenadierów w Warszawie. Przy zatrzymaniu obecna była m.in. szefowa Kancelarii Prezydenta RP, która opowiedziała o jego szczegółach na antenie Telewizji Republika.

d2sqs9s

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kto na czele marszu PiS? Nerwowa reakcja polityka

Kamiński i Wąsik już w areszcie

Stacja TVN24 informuje, że były szef MSWiA opuścił już komisariat. Kamiński wsiadł do nieoznakowanego samochodu w towarzystwie policjantów. Za samochodem ruszył także ambulans.

Po kilku minutach konwój dotarł do Aresztu Śledczego w Warszawie-Grochowie. - Mariusz Kamiński wjechał już do środka - przekazał reporter TVN24 znajdujący się przy wjeździe do aresztu.

Również drugi z zatrzymanych polityków PiS został już doprowadzony do aresztu. Konwój, w którym znajdował się Maciej Wąsik dotarł na miejsce kilka minut po Mariuszu Kamińskim.

d2sqs9s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sqs9s
Więcej tematów