Trwa ładowanie...

Kamil Durczok zarzucił Ziemcowi "zeszmacenie" dziennikarstwa. Prezenter TVP odpowiedział

Krzysztof Ziemiec poprowadzi autorską audycję w RMF FM. Informacja wzburzyła Kamila Durczoka. Dziennikarz zarzucił stacji zatrudnienie "gościa", który "zeszmacił" zawód dziennikarza. Prezenter TVP nie pozostał mu dłużny.
Share
Krzysztof Ziemiec odpowiedział Kamilowi Durczokowi
Krzysztof Ziemiec odpowiedział Kamilowi DurczokowiŹródło: PAP, Fot: Darek Delmanowicz
ddjyhcv

"Dawni koledzy z RMF - pospadaliście na łby z tego Kopca Kościuszki? Tego was uczył Tyczyński? W imię czego tolerujecie na antenie gościa, który zeszmacił nie tylko swoje nazwisko - to jego problem - ale zawód, który kiedyś uprawiał?" - napisał na Twitterze Kamil Durczok.

Dziennikarza zirytował fakt, że prezenter "Wiadomości" TVP Krzysztof Ziemiec od 8 września będzie kontynuował prowadzenie autorskiego programu „Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM”. Informację przekazał portal wirtualnemedia.pl.

Dziennikarz TVP nie pozostawił wpisu Durczoka bez odpowiedzi. "Kamilu, nie denerwuj się! Zajmij się lepiej swoimi sprawami. Problemów masz dużo więcej! Dlatego nie pouczaj innych. A szmaty... zostaw w spokoju" - napisał na Twitterze (oryginalny wpis zawiera wyłącznie duże litery).

Zobacz także: Afrykanie idą do Europy. Ryzykują życiem, a potem żałują

W maju Sąd Okręgowy w Warszawie zdecydował, że AWR "Wprost" i byli dziennikarze tygodnika "Wprost" nie muszą przepraszać Kamila Durczoka za artykuły oparte na anonimowych wypowiedziach dziennikarki TVN, która miała być molestowana przez byłego szefa "Faktów TVN".

ddjyhcv

"Zdaniem sądu należy stwierdzić, że z punktu widzenia definicji molestowania zawartej w kodeksie pracy zachowanie powoda miało znamiona molestowania, wobec czego przytoczone wypowiedzi powoda wpisywały się w kontekst publikacji poświęconych temu problemowi" - czytamy w uzasadnieniu wyroku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ddjyhcv

Podziel się opinią

Share
ddjyhcv
ddjyhcv
Więcej tematów