Trwa ładowanie...

Krzysztof Ziemiec oburzył się na krytykę "Wiadomości". I wtedy zganił go ksiądz

"Ksiądz tak na serio? Czy to jakiś czart się podszył?" - napisał na Twitterze Krzysztof Ziemiec. Prezenter "Wiadomości" nie spodziewał się najwyraźniej, że do chóru krytykujących jego program dołączy katolicki ksiądz.
Share
Krzysztof Ziemiec jest prezenterem "Wiadomości"
Krzysztof Ziemiec jest prezenterem "Wiadomości"Źródło: PAP, Fot: Ireneusz Sobieszczuk
d2rqtz2

- W pewnym momencie uznałem, że "Wiadomości" weszły na tak niebywały poziom absurdu, że trzeba to dokumentować. Więc dokumentuję - powiedział w rozmowie z portalem dziennik.pl Krzysztof Leski. To dziennikarz i bloger, który od października każdego dnia opisuje na Twitterze materiały z głównego wydania "Wiadomości" TVP1.

Przeprowadzony z nim wywiad podano dalej na prześmiewczym wobec TVP koncie na Twitterze o nazwie "TVΠ Korea". "Szacunek dla Krzysztofa Leskiego. My wytrzymaliśmy 3 miesiące" - skomentowano rozmowę.

Ta uwaga nie spodobała się prezenterowi "Wiadomości". "Szacunek? Za te inwektywy?! Każdy ma prawo do oceny. Surowej! Ale nie obrażania ludzi! To jest...." - napisał na Twitterze Krzysztof Ziemiec.

Zobacz także: Dziennikarka oskarża Marka Jakubiaka. Dosadna riposta

Wśród komentatorów jego wypowiedzi znalazł się jeden, którym dziennikarz był szczególnie zaskoczony. "Te inwektywy to niby w którym miejscu? Że niby propaganda? Nie znam się na mediach. Ale tworzą one przekaz albo pociągający rzetelnością i poziomem, albo nie. Dla mnie "Wiadomości" TVP to zmarnowany czas. Stąd nie oglądam" - napisał ks. Marek Radomski.

Ziemiec był zdumiony tą reakcją. "Ksiądz tak na serio? Czy to jakiś czart się podszył?" - zapytał.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2rqtz2

Podziel się opinią

Share
d2rqtz2
d2rqtz2
Więcej tematów