Trwa ładowanie...

Joanna Scheuring-Wielgus przeproszona. Zawarła ugodę z internautą, który jej groził

Sprawa wiązanki niecenzuralnych słów i gróźb, którą otrzymała w prywatnej wiadomości Joanna Scheuring-Wielgus, dobiegła końca. Krewki internauta zawarł z posłanką ugodę. Na Facebooku umieścił skierowane do niej przeprosiny.

Share
Joanna Scheuring-Wielgus przeproszona. Zawarła ugodę z internautą, który jej groził
Źródło: Agencja Gazeta, Fot: Grzegorz Bukala
d370bo6

"(...) Przepraszam panią poseł Joannę Scheuring-Wielgus za to, że za pośrednictwem wiadomości wysłanych w dniu 7 lipca 2016 roku na jej prywatny profil na portalu społecznościowym Facebook kierowałem pod jej adresem groźby spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a także słowa powszechnie uznawane za obelżywe" - wpis o takiej treści pojawił się na profilu jednego z internautów.

Mężczyzna dodał, że zawarł z posłanką ugodę i przeprosiny są jej efektem.

Internauta w zeszłym roku przesłał posłance wiadomość prywatną na Facebooku. Obrzucił Scheuring-Wielgus przekleństwami i groził jej brutalną karą. Sprawę upublicznił m.in. Mariusz Szczygieł, który również otrzymał od mężczyzny obraźliwe wiadomości.

d370bo6

"Mam prośbę, żeby tego pana nie linczować na jego kontach. Bo wtedy łańcuch przemocy się nie skończy" - napisał wtedy Szczygieł, publikując jednocześnie dane mężczyzny. "Panie Mariuszu, to rownież mój hejter. Wytoczyłam mu sprawę dwa lat temu i jest w toku" - napisała na początku 2019 r. posłanka.

Scheuring-Wielgus potwierdziła wtedy autentyczność otrzymanej przez siebie wiadomości i dodała, że sprawa powinna zakończyć się w lutym 2019 r.

Zobacz także: Konferencja w Warszawie od kuchni. Dziennikarze są oburzeni

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d370bo6

Podziel się opinią

Share
d370bo6
d370bo6
Więcej tematów