Trwa ładowanie...

Jelenia Góra: Bójka uczennic Szkoły Podstawowej nr 10 na oczach kolegów. 14-latki pobiły się za pieniądze

Dwie uczennice z Jeleniej Góry pobiły się na oczach swoich kolegów. Według ustaleń do walki 14-letnich dziewczyn doszło z powodu zakładu o pieniądze.

Share
Jelenia Góra: Bójka uczennic Szkoły Podstawowej nr 10 na oczach kolegów. 14-latki pobiły się za pieniądze
Źródło: Beata Wójtowicz / Facebook.com
d1lfnhf

Do zaplanowanej bójki doszło w środę, 6 lutego, ok. godziny 16:00 w podziemnym przejściu w Jeleniej Górze. Obydwie dziewczyny chodziły do Szkoły Podstawowej nr 10, a na tzw. "ustawkę" umówiły się przez media społecznościowe.

Z ustaleń wynika, że uczennice pobiły się z powodu zakładu o pieniądze. Informacja na ten temat zyskała ogromny rozgłos, a na miejscu pojawiło się wielu świadków z różnych szkół.

d1lfnhf

"Ustawka" trwała ok. 2 minut, a obserwujący nastolatkowie nagrywali telefonami całe zajście i zachęcali do walki. Jedna z uczestniczek bójki doznała obrażeń i musiała zostać przewieziona do szpitala. Wyszła z niego dopiero po trzech dniach. Po całym zdarzeniu wszyscy świadkowie rozeszli się, jakby nic się nie stało.

Według słów radnej z Jeleniej Góry, Beaty Wójtowicz, tego typu sytuacje odbywają się w tym miejscu bardzo często.

Aktualnie trwa sprawa w kierunku naruszenia nietykalności cielesnej pobitej dziewczyny. Wszystkie zebrane materiały trafią niedługo do sądu dla nieletnich.

d1lfnhf

Podziel się opinią

Share
d1lfnhf
d1lfnhf
Więcej tematów