Jelenia Góra: Bójka uczennic Szkoły Podstawowej nr 10 na oczach kolegów. 14-latki pobiły się za pieniądze

Dwie uczennice z Jeleniej Góry pobiły się na oczach swoich kolegów. Według ustaleń do walki 14-letnich dziewczyn doszło z powodu zakładu o pieniądze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bójka uczennic z Jeleniej Góry na oczach kolegów. 14-latki pobiły się za pieniądze
Bójka uczennic z Jeleniej Góry na oczach kolegów. 14-latki pobiły się za pieniądze (Beata Wójtowicz / Facebook.com)
WP

Do zaplanowanej bójki doszło w środę, 6 lutego, ok. godziny 16:00 w podziemnym przejściu w Jeleniej Górze. Obydwie dziewczyny chodziły do Szkoły Podstawowej nr 10, a na tzw. "ustawkę" umówiły się przez media społecznościowe.

Z ustaleń wynika, że uczennice pobiły się z powodu zakładu o pieniądze. Informacja na ten temat zyskała ogromny rozgłos, a na miejscu pojawiło się wielu świadków z różnych szkół.

"Ustawka" trwała ok. 2 minut, a obserwujący nastolatkowie nagrywali telefonami całe zajście i zachęcali do walki. Jedna z uczestniczek bójki doznała obrażeń i musiała zostać przewieziona do szpitala. Wyszła z niego dopiero po trzech dniach. Po całym zdarzeniu wszyscy świadkowie rozeszli się, jakby nic się nie stało.

WP

Według słów radnej z Jeleniej Góry, Beaty Wójtowicz, tego typu sytuacje odbywają się w tym miejscu bardzo często.

Aktualnie trwa sprawa w kierunku naruszenia nietykalności cielesnej pobitej dziewczyny. Wszystkie zebrane materiały trafią niedługo do sądu dla nieletnich.

Polub WP Wiadomości
WP
WP