Trwa ładowanie...

Jarosław Kaczyński na zamkniętym spotkaniu. "Jesteśmy ugrupowaniem na pokolenia"

Prezes PiS był zadowolony z niedzielnej konwencji Prawa i Sprawiedliwości. Chwalił wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego oraz młodych polityków, m.in. Patryka Jakiego i Małgorzaty Wassermann.

Share
Jarosław Kaczyński na zamkniętym spotkaniu. "Jesteśmy ugrupowaniem na pokolenia"
Źródło: PAP, Fot: Bartłomiej Zborowski
d4n2l8e

- Dziś jestem spokojny, bo widzę, że jesteśmy ugrupowaniem na pokolenia - takie słowa powiedział według portalu 300polityka.pl Jarosław Kaczyński. Zdanie padło na zamkniętym posiedzeniu klubu, gdy premier wraz z kilkoma politykami był w drodze wyborczym busem do Łowicza.

Prezes PiS chwalił wystąpienie Mateusza Morawieckiego, a także kilku młodych polityków. Na uwagę Kaczyńskiego zapracował m.in. Kacper Płażyński. Kandydat na prezydenta Gdańska ma spore poparcie w sondażach i będzie walczył o fotel szefa miasta. Dobre wrażenie zrobili też inni działacze startujący w wyborach samorządowych: Waldemar Buda z Łodzi, Lucjan Nadbereżny ze Stalowej Woli i Sylwester Tułajew z Lublina.

d4n2l8e

Ciepło zostali również ocenieni politycy, którzy zjawili się z rodziną. Patryk Jaki pokazał się ze swoją żoną Anną, która "skradła show" swoją sympatią i empatycznością, a także naturalnym wystąpieniem. Pozytywne odczucia dostarczyła również Małgorzata Wassermann, która tuż przed swoją przemową wyświetliła film z siostrą Agatą.

Konwencja PiS była pierwszym od dłuższego czasu publicznym wystąpieniem, na którym pojawił się Jarosław Kaczyński. Na spotkaniu padło m.in. pięć nowych propozycji, które zamierza zrealizować premier Morawiecki. Partia nakreśliła także strategiczne kierunki działań tuż przed wyborami samorządowymi. Odnowione zostało również porozumienie Zjednoczonej Prawicy.

Zobacz także: Żona Patryka Jakiego na konwencji PiS. Dominik Tarczyński odpiera zarzuty

Źródło: 300polityka.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4n2l8e

Podziel się opinią

Share
d4n2l8e
d4n2l8e
Więcej tematów