Trwa ładowanie...

Żona Patryka Jakiego "skradła show" na konwencji. "Jest bardzo troskliwym i ciepłym ojcem"

Przemówienia wygłoszone podczas konwencji Zjednoczonej Prawicy miały zaskakującą kolejność. Po prezesie PiS na scenę weszła żona Patryka Jakiego. Anna Jaki zaskarbiła sobie sympatię ciepłym i naturalnym wystąpieniem.

Share
Żona Patryka Jakiego "skradła show" na konwencji. "Jest bardzo troskliwym i ciepłym ojcem"
Źródło: PAP, Fot: Bartłomiej Zborowski
d2jbn6p

- Chciałabym, by pamiętali państwo, że jest to człowiek, który zarówno w życiu publicznym, jak i przede wszystkim prywatnie, jest taki stabilny i pewny; można na niego liczyć i można być pewnym, że wszystko co sobie zaplanuje, zrealizuje - mówiła ze sceny Anna Jaki.

Żona Patryka Jakiego wystąpiła na konwencji Zjednoczonej Prawicy przed mężem a po prezesie PiS. - Wszyscy znacie mojego męża, Patryka Jakiego, jako osobę bardzo energiczną, zaangażowaną, bardzo, bardzo pracowitą. I to jest oczywiście prawda, ten obraz jest jak najbardziej prawdziwy - zaznaczyła.

I dodała, że "z jednej strony znamy go jako nieprzejednanego w walce o lepszą naszą przyszłość polityka, z drugiej jest bardzo troskliwym i ciepłym ojcem, na którego ja i Radzio zawsze możemy liczyć". - Dzięki temu, ja mam osobiście taką świadomość i pewność, że jeśli na naszej drodze pojawiłyby się problemy, to on na spokojnie nad tym usiądzie i znajdzie rozwiązanie, i będzie odpowiedzialny - uznała.

Zobacz także: Trzaskowski kontra Jaki. Andrzej Halicki komentuje najnowszy sondaż

Wystąpienie żony Jakiego zostało ocenione pozytywnie. "Anna Jaki na scenie - będą z tego głosy", "wypadła ciepło i empatycznie" - czytamy na Twitterze.

"Świetny pomysł z bliskimi kandydatów na prezydentów miast. Niewątpliwie show skradły żona Patryka Jakiego oraz Natalia Nitek. Dużo pozytywnego przekazu, energii" - uznał dziennikarz "Do Rzeczy" Karol Gac.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2jbn6p

Podziel się opinią

Share
d2jbn6p
d2jbn6p
Więcej tematów