Trwa ładowanie...
d155783

Jarosław Kaczyński na kolacji u gowinowców. "5 godzin świetnej rozmowy"

Prezes PiS konsoliduje swój obóz polityczny. Jarosław Kaczyński spotkał się z politykami Polski Razem, czyli ugrupowania Jarosława Gowina. "Bardzo dziękujemy Prezesowi J. Kaczyńskiemu za wizytę w Polsce Razem i 5h świetnej rozmowy o Polsce podczas kolacji" - napisała posłanka ugrupowania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński na spotkaniu z politykami Polski Razem.
Jarosław Kaczyński na spotkaniu z politykami Polski Razem. (Twitter, Fot: Michał Wypij)
d155783

Jarosław Gowin zaskoczył wszystkich zapowiadając powstanie nowej partii, która będzie funkcjonowała w ramach Zjednoczonej Prawicy. Były premier Włodzimierz Cimoszewicz w rozmowie z WP diagnozował, że to ruch obliczony na utrzymanie pozycji w obozie władzy. Teraz z politykami Polski Razem spotkał się lider tego obozu.

Wszystkie sojusze Jarosława Gowina

O spotkaniu poinformowała w środę późnym wieczorem posłanka Iwona Michałek. "Bardzo dziękujemy Prezesowi J. Kaczyńskiemu za wizytę w Polsce Razem i 5h świetnej rozmowy o Polsce podczas kolacji" - napisała na Twitterze. Zamieściła też zdjęcie, które daje spore pole do żartów z partii kanapowej, bo rzeczywiście duża część uczestników spotkania zmieściła się na kanapie.

Inni uczestnicy spotkania potwierdzili opinię posłanki Michałek na temat dobrej atmosfery spotkania. Na zdjęciu widać m.in. prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, szefa Polski Razem Jarosława Gowina i jego bliskich współpracowników: Jadwigę Emilewicz, wiceminister rozwoju, wicemarszałka Senatu Adama Bielana czy posłów Artura Zasadę i Jacka Żalka.

d155783

Podziel się opinią

Share

d155783

d155783
Więcej tematów