Trwa ładowanie...

Jarosław Kaczyński miał przejść operację? Mamy oficjalne potwierdzenie

Od kilku tygodni prezes Jarosław Kaczyński przechodzi rehabilitację w warszawskim Wojskowym Instytucie Medycznym. – Decyzja o operacji została na chwilę obecną odroczona – mówi Wirtualnej Polsce ppłk lek. Jarosław Kowal, rzecznik szpitala.

Jarosław Kaczyński miał przejść operację? Mamy oficjalne potwierdzenieŹródło: Wirtualna Polska
d2mh4gl
d2mh4gl

Jak ustaliła Wirtualna Polska, problemy prezesa PiS z kolanem zaczęły się ponad rok temu. – Szef zaczął odczuwać ból przy chodzeniu. Zawsze chodził szybko, energicznie, a nagle zaczął lekko utykać, potem coraz bardziej. W końcu dał się namówić na wizytę u lekarza – mówi nam osoba z otoczenia prezesa PiS.

Ból zaczął coraz bardziej dokuczać Kaczyńskiemu. – Kilka tygodni temu na spotkaniu z lokalnymi działaczami prezes wszedł na scenę i przeprosił wszystkich, ale będzie musiał przemawiać do nich na siedząco, czego nigdy raczej nie robi. Musiało go naprawdę boleć – mówi polityk PiS.

Jak podał "Fakt", dolegliwości są na tyle poważne, że lekarze namawiają Kaczyńskiego na operację. Polityk nie chce sie jednak na to zgodzić, poniewaz taki zabieg wyłączyłby go na dłuższy czas z pracy. Udało nam się potwierdzić te informację. - Zabieg operacyjny to bardzo poważna sprawa. Na pewno swoją rozległością większa niż rehabilitacja, stąd na chwilę obecną decyzja o operacji Jarosława Kaczyńskiego jest odroczona i staramy się nieinwazyjnymi metodami usprawnić kolano – mówi ppłk Kowal.

Jak przyznaje rzecznik wojskowego szpitala, Jarosław Kaczyński od kilku tygodni przechodzi tam rehabilitację. – Częstotliwość zabiegów zależy od nasilenia dolegliwości. To nie jest poważne schorzenie, to są typowe kwestie przeciążeniowe. Dlatego w pierwszym etapie leczenia włączono rehabilitację – mówi lekarz.

d2mh4gl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mh4gl
Więcej tematów