Trwa ładowanie...
Katarzyna Bogdańska
26-06-2017 09:49

Impreza u Giertycha. Potwierdziliśmy na policji

To była huczna impreza. Do Romana Giertycha dwa razy przyjeżdżały patrole policji. Potwierdziliśmy tę informację. Trwa postępowanie.

Impreza u Giertycha. Potwierdziliśmy na policjiŹródło: PAP
d3jc2ui
d3jc2ui

Jak potwierdziliśmy w stołecznej policji w niedzielę wpłynęło oficjalne zawiadomienie ws. imprezy u Romana Giertycha do komendy w Józefowie. Ta komenda będzie prowadziła postepowanie w tej sprawie.

Policja była wzywana dwa razy, pierwszy raz po godzinie 22, drugi już po północy. Interwencja zakończyła się pouczeniem.

Natomiast teraz policjanci sprawdzają, czy skarga jest zasadna. Chodzi o artykuł 51 § 1. Kodeksu Wykroczeń, czyli zakłócanie ciszy nocnej.

d3jc2ui

Obecny był minister sprawiedliwości w rządzie Platformy Obywatelskiej Borys Budka, Tomasz Nałęcz (doradca Bronisława Komorowskiego)
, Ryszard KaliszKalisz (minister spraw wewnętrznych w rządzie Sojuszu Lewicy Demokratycznej) a także Kazimierz Marcinkiewicz (były premier w rządzie Prawa i Sprawiedliwości).

- Była super impreza. Żadnego mandatu nie dostałem - Roman Goertych skomentował informacje o interwencji policji w Radiu Zet.

Roman Giertych mieszka w Józefowie pod Warszawą. Miał tam postawić dom wart około 4 milionów złotych.

d3jc2ui

Zobacz także: Komisja śledcza ds. Amber Gold. Giertych kontra Wassermann

d3jc2ui
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jc2ui
Więcej tematów