Trwa ładowanie...
d2oazbr

Impreza u Giertycha. Potwierdziliśmy na policji

To była huczna impreza. Do Romana Giertycha dwa razy przyjeżdżały patrole policji. Potwierdziliśmy tę informację. Trwa postępowanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Impreza u Giertycha. Potwierdziliśmy na policji
(PAP)
d2oazbr

Jak potwierdziliśmy w stołecznej policji w niedzielę wpłynęło oficjalne zawiadomienie ws. imprezy u Romana Giertycha do komendy w Józefowie. Ta komenda będzie prowadziła postepowanie w tej sprawie.

Policja była wzywana dwa razy, pierwszy raz po godzinie 22, drugi już po północy. Interwencja zakończyła się pouczeniem.

Natomiast teraz policjanci sprawdzają, czy skarga jest zasadna. Chodzi o artykuł 51 § 1. Kodeksu Wykroczeń, czyli zakłócanie ciszy nocnej.

d2oazbr

Jak wcześniej donosił "Super Express", gośćmi na zabawie zorganizowanej przez Romana Giertycha nie zabrakło prominentnych polityków różnych partii.

Obecny był minister sprawiedliwości w rządzie Platformy Obywatelskiej Borys Budka, Tomasz Nałęcz (doradca Bronisława Komorowskiego), Ryszard KaliszKalisz (minister spraw wewnętrznych w rządzie Sojuszu Lewicy Demokratycznej) a także Kazimierz Marcinkiewicz (były premier w rządzie Prawa i Sprawiedliwości).

- Była super impreza. Żadnego mandatu nie dostałem - Roman Goertych skomentował informacje o interwencji policji w Radiu Zet.

d2oazbr

Roman Giertych mieszka w Józefowie pod Warszawą. Miał tam postawić dom wart około 4 milionów złotych.

Zobacz także: Komisja śledcza ds. Amber Gold. Giertych kontra Wassermann

d2oazbr

Podziel się opinią

Share

d2oazbr

d2oazbr
Więcej tematów