Trwa ładowanie...
d36izxp

Horoskop dzienny na wtorek 12 lutego 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na wtorek 12 lutego 2019. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na wtorek 12 lutego 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na wtorek 12 lutego 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości (iStock.com)
d36izxp

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Przyznanie się do błędu wymaga dużo odwagi, ale przyniesie pozytywne skutki. Bądź tym, który jako pierwszy wystawi dłoń na zgodę. Unoszenie się dumą nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Osoba, z którą masz do czynienia, jest wyjątkowo uparta i mimo tego, że również ma swoje na sumieniu, niełatwo jej to przyznać. Twój gest skłoni ją do przemyśleń. Przeanalizuje własne zachowanie i będzie skora do szczerej rozmowy.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Często pędząc w konkretnym kierunku, nie zwracamy uwagi na istotne szczegóły, które pojawiają się po drodze do celu. Powinieneś trochę przystopować. Dobrze jest mieć marzenia, ale zamiast myślami wybiegać w przyszłość, skup się na teraźniejszości. W twoim otoczeniu jest pewna osoba, która dąży do kontaktu. Nie ignoruj jej. Zyska przy bliższym poznaniu i może okazać się dobrym materiałem na przyjaciela.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Bierzesz za bardzo do siebie to, co mówią ci inni. Konstruktywna krytyka bywa pomocna, ale trzeba podchodzić do niej z pewnym dystansem. Nie zmieniaj się pod wpływem słów osób trzecich. Masz odpowiednie kompetencje i niemałą wiedzę, brakuje ci natomiast pewności siebie. Niedługo przyjdzie ci dokonać ważnego wyboru. W tej kwestii nie pytaj innych o opinie, lecz kieruj się własną intuicją.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Pośpiech nie służy sprawom sercowym. Wyciągnij wnioski z poprzednich relacji i tym razem poświęć więcej czasu na bliższe poznanie drugiej osoby. Los sprzyja kontaktom towarzyskim. Skorzystaj z luźniejszego okresu w sprawach zawodowych i spróbuj odnowić dawne znajomości. Ktoś przekaże ci zaskakującą wiadomość, która zupełnie zmieni twoje podejście do pewnej istotnej kwestii.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Dziś wszystkie bliźnięta są wyjątkowo nerwowe. Będziesz musiał zmierzyć się z pewną stresującą sytuacją, ale podołasz, o ile zapanujesz nad emocjami. Dwukrotnie czytaj każdy dokument przed podpisaniem, a jeżeli czegoś nie zrozumiesz, poproś o wyjaśnienie osobę bardziej doświadczoną. To nie jest najlepszy czas na pracę w grupach, dlatego jeżeli masz wybór, zdecyduj się na zajęcia indywidualne.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) To twój szczęśliwy dzień. Wreszcie zdołasz uporać się z problemem, który od pewnego czasu spędzał ci sen z powiek. Po okresie ciężkiej pracy nadejdzie również czas na zasłużony odpoczynek. Zamiast wyszukiwać sobie kolejne obowiązki, postaw na relaks w domowym zaciszu. Niedługo staniesz w obliczu ważnego zadania. Masz szansę dużo zyskać, ale nie zdołasz mu podołać, jeżeli wciąż będziesz przemęczony.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) W najbliższym czasie powinieneś ograniczyć wszelkie wyjścia i droższe wyjazdy. Los nie sprzyja sprawom finansowym, dlatego powinieneś zacisnąć pasa. Zacznij myśleć nad rozwojem swojej kariery zawodowej. Wyróżnia cię szczególna kreatywność i nie jesteś stworzony do schematycznych reguł. Jeżeli obecna posada cię nie satysfakcjonuje, zastanów się, czy nie warto poszukać innego stanowiska. Masz talent, który łatwo może się zmarnować, a wysłanie CV nic nie kosztuje.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Nastaw się na burzliwy okres pełen napięć. Znajomy, który zwykle jest chodzącą oazą spokoju, pokaże swoje drugie oblicze. Pamiętaj, że chociaż każdy ma prawdo do gorszego dnia, nie powinien być on usprawiedliwieniem do niestosownych zwrotów czy niewłaściwego traktowania innych. Bez względu na sytuację, nie pozwól, żeby ktoś podważył twój autorytet w towarzystwie osób trzecich. Jeżeli raz dasz sobie wejść na głowę, potem ciężko będzie się z tego wyplątać.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) To dobry moment do próbowania nowych rzeczy. Znajomy zaproponuje ci alternatywną formę spędzania wolnego czasu. Chociaż na początku nie będziesz zbyt pozytywnie nastawiony do tego pomysłu, warto się przełamać. Odkryjesz w sobie nowy talent. Pojawi się również okazja do poznania ludzi posiadających wyjątkową pasję. Nie pożałujesz, jeżeli będziesz otwarty na takie znajomości.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Oczekujesz, aż pewna bliska osoba opowie się w jednej kwestii. Nie powinieneś jednak wywierać na niej presji. Do podjęcia takiej decyzji potrzeba więcej czasu, a w jej życiu ostatnio pojawiło się dużo komplikacji. Pokazując, że jesteś wyrozumiały, zyskasz jej zaufanie. Odpowiedź na nurtujące cię pytanie usłyszysz w najmniej spodziewanym momencie. Następny krok będzie należał właśnie do ciebie.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Nie składaj obietnic, jeżeli nie jesteś pewien, że zdołasz dotrzymać danego słowa. Masz dobre intencje, ale w tej kwestii szczerość odgrywa kluczową rolę. Problem, z którym boryka się znajomy, jest bardziej zawiły niż myślisz. Razem zdołacie się z nim uporać, jednak musicie uzbroić się w cierpliwość. Niewykluczone, że przyda wam się wsparcie. Dobrych doradców szukajcie w rakach i pannach.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Dzień zacznie się nad wyraz leniwie, a czynności, które zazwyczaj wykonujesz z łatwością, będą sprawiały ci wyjątkową trudność. Jeżeli czujesz, że w pracy powinieneś zostać odrobinę dłużej, zrób to. Nawet drobne pomyłki mogą mieć poważniejszy skutek. Dobry nastrój wróci ci jednak wieczorem. Osoba, którą darzysz głębszym uczuciem, chce ci przekazać pewną wiadomość. Będziesz mile zaskoczony.

d36izxp

Podziel się opinią

Share

d36izxp

d36izxp
Więcej tematów