Trwa ładowanie...
d46a09h

Horoskop dzienny na czwartek 16 maja 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na czwartek 16 maja 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na czwartek 16 maja 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na czwartek 16 maja 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości (iStock.com)
d46a09h

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Horoskop dzienny przewiduje, że w najbliższym czasie nawiążesz nową znajomość. Mimo początkowej niechęci wasza relacja okaże się niezwykle owocna. Wspólne rozmowy wyjawią, że łączy was wiele pasji, a rodząca się więź będzie mogła zamienić się w przyjaźń.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Horoskop dzienny przewiduje szansę na uzyskanie awansu społecznego. Po trudach związanych z podnoszeniem kompetencji i nawiązywaniem znajomości, czeka cię upragniona nagroda. Nie spoczywaj na laurach, bo za twoimi plecami czają się konkurenci równie ambitni co ty.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) W najbliższym czasie otrzymasz nietypową propozycję. Mimo iż w pierwszym momencie będziesz chciał z niej zrezygnować, to zastanów się. Nowe doświadczenie i wiążąca się z nim nauka mogą zaowocować w przyszłości. Nie podejmuj jednak pochopnej decyzji. Czasem warto zastanowić się kilka razy i dokładnie omówić szczegóły współpracy.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Horoskop przewiduje zakończenie twoich problemów. Stresowe sytuacje i nieporozumienia nareszcie dobiegną końca. Ciesz się nową sytuacją. Twoje otoczenie będzie ci teraz życzliwe, a wcześniejsze zatargi pójdą w zapomnienie. Nowa sytuacja wprowadzi do twojego życia dużo spokoju.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Czwartek to dobry dzień na spotkanie z rodziną. Twoi bliscy tęsknią za twoim towarzystwem i martwią się o ciebie. Warto dziś umówić spotkanie lub zadzwonić do najbliższych, aby ich uspokoić. Z pewnością odwdzięczą się miłym słowem, które poprawi twoje samopoczucie.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Horoskop przewiduje, że dziś wszystko pójdzie po twojej myśli. Praca będzie paliła ci się w rękach, a na dodatek przyniesie bardzo dobre wyniki. Dzięki zaangażowaniu zyskasz w oczach najbliższych współpracowników. Relacje w twoim zespole ulegną zdecydowanej poprawie.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Nadchodzi czas na zmiany. Rutyna, która towarzyszy ci od wielu dni, zaczyna gasić twój zapał do pracy. Horoskop dzienny przewiduje, że czasy żmudnej i mechanicznej pracy dobiegają końca. Niebawem otrzymasz nowe obowiązki. Początkowo może być trudno się w nich odnaleźć, jednak z czasem dostrzeżesz, że nowe zajęcia sprawiają ci dużo przyjemności.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Od jakiegoś czasu ktoś patrzy ci na ręce i uważnie śledzi twoje poczynania. Postaraj się wykonywać swoje obowiązki tak, aby nie dać mu podstaw do dalszej obserwacji. Chwila relaksu nastąpi wieczorem. Zaproś znajomych i omów nurtujące was kwestie. Może wspólnie znajdziecie sposób na pozbycie się obserwatora.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Ktoś poprosił cię o pomoc, ale nie jesteś pewien, czy możesz jej udzielić. Jeśli nie czujesz się pewnie, przyznaj się do tego i poleć inną osobę, która może podołać temu wyzwaniu. Pamiętaj, żeby nie zostawiać potrzebującego samemu sobie. Krótka rozmowa i okazanie wsparcia poprawią wasze relacje.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Niedawno pokłóciłeś się z bliską osobą. W chwili uniesienia wypowiedziałeś słowa, których teraz bardzo żałujesz. Twoja duma nie pozwala ci przeprosić. Jednak tym razem to ty musisz wyciągnąć rękę na zgodę. W przeciwnym razie możesz stracić kogoś, kto jest ci bardzo bliski.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Twoja cierpliwość nareszcie się opłaci. Po wielu tygodniach oszczędzania możesz spodziewać się przypływu gotówki. Cel na który tak długo odkładałeś jest coraz bliżej. Wytrwaj w dążeniu do niego, a nagroda sprawi ci ogromną przyjemność.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Horoskop przewiduje, że w najbliższym czasie odkryjesz w sobie nowe pokłady energii. Zapał do pracy i rozwoju warto wykorzystać. Spróbuj zająć się nowym hobby lub uprawianiem sportu. Zerwanie z dotychczasową rutyną sprawi ci wiele przyjemności.

d46a09h

Podziel się opinią

Share

d46a09h

d46a09h
Więcej tematów