Trwa ładowanie...
d37nlg2

Grzegorz Napieralski broni obydwu Tusków. "Szkoda mi chłopaka"

- O różnych firmach różnie piszą w Polsce - bronił decyzji Michała Tuska o współpracy z OLT Express Grzegorz Napieralski. Senator PO uważa, że nawet Donald Tusk, który wiedział, że Amber Gold to "lipa", nie był w stanie zapobiec konsekwencjom upadku spółki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Tusk
Michał Tusk (PAP, Fot: Marcin Obara)
d37nlg2

- Szkoda mi chłopaka, dlatego że obrywa tak naprawdę za tatę - mówił w programie "Fakt Opinie" Grzegorz Napieralski. Jednak zdaniem senatora nawet Donald Tusk "sam nie mógł nic zrobić". - Pytanie, gdzie były instytucje państwa, prokurator, służby specjalne, bo to one powinny zadziałać - przekonywał.

Zrezygnowany Paweł Kukiz o sprawie Michała Tuska: "ludzie zapomną o lipie i tak dalej"

- Premier zleca różne rzeczy. Ja bym bardziej sprawdzał, czy zlecone były działania poszczególnych służb i instytucji państwa, czy one dobrze działały i faktycznie sprawdzały tę firmę - stwierdził Napieralski.

d37nlg2

"Tato, ale ja chcę"

Zdaniem polityka "tu nie chodziło o to, żeby złapać przestępcę i udowodnić nieprawidłowości w systemie". Napieralski podkreślił, że rozumie, dlaczego Michał Tusk zdecydował sie na pracę dla OLT Express, chociaż obydwaj z ojcem mieli świadomość, że to "lipa".

- Donald Tusk mógł powiedzieć do niego: ale synu, wiesz... A syn mógł powiedzieć do niego: tato, ale ja chcę pokazać, że potrafię - spekulował senator.

Źródło: fakt.pl

d37nlg2

Podziel się opinią

Share
d37nlg2
d37nlg2
Więcej tematów