Trwa ładowanie...
d3qi0oq

Godziny dla seniorów. Czy obowiązują w weekendy?

Wprowadzone od czwartku godziny dla seniorów mają na celu umożliwić osobom starszym robienie bezpiecznych zakupów w sklepach spożywczych, aptekach i drogeriach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szczecin, 15.10.2020. Koronawirus w Polsce. Starsza kobieta korzysta z godzin dla seniorów, 15 bm. w Szczecinie. W ubiegłym tygodniu na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował, że zapadła decyzja o wprowadzeniu od czwartku 15 października br. godzin dla seniorów w aptekach, sklepach i drogeriach. Czas dla seniorów będzie obowišzywać w godzinach od 10 do 12. (sko) PAP/Marcin Bielecki
Szczecin, 15.10.2020. Koronawirus w Polsce. Starsza kobieta korzysta z godzin dla seniorów, 15 bm. w Szczecinie. W ubiegłym tygodniu na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował, że zapadła decyzja o wprowadzeniu od czwartku 15 października br. godzin dla seniorów w aptekach, sklepach i drogeriach. Czas dla seniorów będzie obowišzywać w godzinach od 10 do 12. (sko) PAP/Marcin Bielecki (PAP, Fot: PAP/Marcin Bielecki, Marcin Bielecki)
d3qi0oq

Godziny dla seniorów wróciły od czwartku 15 października. Nastąpiły jednak ważne zmiany. Podczas pierwszej, wiosennej fali pandemii koronawirusa, zakupy w godzinach 10-12 mogły robić jedynie osoby, które ukończyły 65 lat. Teraz jedną w głównych zmian, jakie zostały wprowadzone, jest wiek osób, które mogą korzystać z tych regulacji.

Godziny dla seniorów obowiązują od poniedziałku do piątku. Do sklepu między 10 a 12 każdego dnia wejdą jedynie seniorzy. W myśl rozporządzenia zakupy mogą robić wyłącznie osoby, które ukończyły 60 rok życia. Godziny dla seniorów nie będą obowiązywały w weekendy.

Koronawirus. Zamknięte cmentarze 1 listopada? Piotr Mueller o zaleceniach rządu

Godziny dla seniorów. Specjalna promocja w sklepie Rossmann

Sieć drogerii Rossmann, aby zachęcić osoby powyżej 60. roku życia do robienia zakupów właśnie w tym czasie, przygotowała specjalną ofertę. Seniorzy, którzy będą robić zakupy w tygodniu w godzinach 10:00-12:00, otrzymają w Rossmannie 10 proc. zniżki na zakupy. Z promocji wyłączona jest część asortymentu. Sprawdź, co nie jest objęte promocją.

d3qi0oq

Lidl i Biedronka wydłużają godziny otwarcia sklepów

Sklepy sieci Lidl i Biedronka w związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa w Polsce wprowadzają kolejne zmiany. Dotyczą one godzin otwarcia sklepów. Niektóre będą pracować dłużej a inne całodobowo. Sieci sklepów chcąc uniknąć długich kolejek, przygotowały rozwiązania, które pozwolą je rozładować i zaoszczędzić nasz czas.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3qi0oq

Podziel się opinią

Share
d3qi0oq
d3qi0oq
Więcej tematów