Trwa ładowanie...
d1e2cb6

Godziny dla seniorów. Rossmann przygotował specjalną promocję

Od czwartku 15 października wróciły godziny dla seniorów. Obowiązują one od 10:00 do 12:00 w sklepach z żywnością, w aptekach, drogeriach, a także w placówkach Poczty Polskiej. Rossmann przygotował specjalną ofertę dla seniorów, by zachęcić ich do robienia zakupów właśnie w tych godzinach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Godziny dla seniorów. Rossmann ma specjalną ofertę
Godziny dla seniorów. Rossmann ma specjalną ofertę (PAP, Fot: PAP, Marcin Bielecki)
d1e2cb6

Godziny dla seniorów nie we wszystkich sklepach

Godziny dla seniorów obowiązują w placówkach handlowych, w których przeważająca działalność polega na sprzedaży: żywności, środków czystości, produktów kosmetycznych, artykułów toaletowych, wyrobów medycznych, produktów leczniczych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Specjalny czas dla seniorów między 10:00 a 12:00 obowiązuje też w placówkach świadczących usługi pocztowe.

Godziny dla seniorów nie zostały natomiast wprowadzone w sklepach meblowych, przemysłowych, ze sprzętem RTV AGD

d1e2cb6

Godziny dla seniorów. Promocja w sieci Rossmann

Godziny dla seniorów obowiązują od 15 października do odwołania. Aby zachęcić osoby powyżej 60. roku życia do robienia zakupów właśnie w tym czasie, sieć Rossmann przygotowała specjalną ofertę.

"Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze, dlatego chcemy was zachęcić do korzystania z tego przywileju. W tym czasie w sklepach będzie mniej klientów, łatwiej będzie zachować tzw. dystans społeczny. Zakupy będą bezpieczniejsze" – przekazała sieć Rossmann.

Seniorzy, którzy będą robić zakupy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-12:00, otrzymają w Rossmannie 10 proc. zniżki. Promocja dotyczy wszystkich produktów za wyjątkiem parafarmaceutyków, alkoholu oraz mleka początkowego.

d1e2cb6

Zakaz sprzedaży alkoholu od godziny 19? Wiceminister Marcin Horała: różne rozwiązania są anlizowane

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1e2cb6

Podziel się opinią

Share
d1e2cb6
d1e2cb6
Więcej tematów