Trwa ładowanie...

Georgette Mosbacher i USAF Band na święta. Amerykanie śpiewają po polsku

Niecodzienny prezent z okazji świąt przygotowali pracownicy amerykańskiej ambasady w Warszawie. Georgette Mosbacher i jej współpracownicy sięgnęli jednak po pomoc żołnierzy z Orkiestry Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych.

Share
Georgette Mosbacher i USAF Band na święta. Amerykanie śpiewają po polsku
Źródło: Twitter/US Embassy Warsaw
d3l9ey5

"Z okazji nadchodzących świąt przygotowaliśmy niespodziankę! Amerykańscy żołnierze z Orkiestry Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych
USAF Band podjęli się wykonania popularnego w USA utworu "Jingle Bells"... po polsku!" - napisali w mediach społecznościowych pracownicy ambasady USA w Polsce.

Amerykańscy żołnierze z Singing Sergeants wykonali całą polską wersję słynnej piosenki, a życzenia Polakom złożyła osobiście również ambasador Mosbacher.

To już kolejny utwór wykonany przez mundurowych z Orkiestry Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych w języku polskim. Wcześniej musieli mierzyć się ze słowami piosenki "Ściernisko" zespołu Golec uOrkiestra. The United States Air Force Band składa się z aż 200 muzyków w mundurach.

d3l9ey5

Utwór "Ściernisko" Amerykanie wykonali w październiku podczas prywatnej kolacji, którą wydał szef sztabu amerykańskich wojsk lotniczych gen. David Goldfein na cześć polskiego współpracownika gen. Jacka Pszczoły.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Donald Tusk wprost o Donaldzie Trumpie. "Mam z nim poważny kłopot"

d3l9ey5

Podziel się opinią

Share
d3l9ey5
d3l9ey5
Więcej tematów