Trwa ładowanie...
d424h1q

"Gazeta Polska" szykuje kolejną naklejkę. "Zło przestraszy się naprawdę!"

"Gazeta Polska" szykuje kolejną "niespodziankę" dla swoich czytelników. Po naklejce "Strefa wolna od ideologii LGBT", redakcja przygotowała kolejną. Co będzie na niej napisane tym razem? To na razie tajemnica.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej"
Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej" (PAP)
d424h1q

O nowej inicjatywie "Gazeta Polska" poinformowała na Twitterze.

"Tej naklejki zło przestraszy się naprawdę!" - czytamy we wpisie. Wlepka zostanie dołączona wraz z kolejnym wydaniem tygodnika, który ukaże się w środę 28 sierpnia.

Na razie "GP" nie zdradza więcej szczegółów.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wbija szpilę PiS. Jest riposta szefa KPRM

"Gazeta Polska" i "afera naklejkowa"

Przypomnijmy: "Gazeta Polska" wywołała burzę, informując, że do najnowszego numeru zostaną dołączone naklejki z napisem "strefa wolna od LGBT".

d424h1q

To wywołało niemałe kontrowersje. Ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher napisała na Twitterze, że jest "rozczarowana i zaniepokojona tym, że pewne grupy wykorzystują naklejki do promowania nienawiści i nietolerancji". Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej zawiadomił prokuraturę ws. "Gazety Polskiej".

Po wybuchu afery Sąd Okręgowy w Warszawie wydał postanowienie zabezpieczające ws. wycofania naklejek z rynku. Mimo to Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście odmówiła wszczęcia dochodzenia w sprawie "propagowania totalitarnego ustroju państwa" przez "Gazetę Polską".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d424h1q

Podziel się opinią

Share
d424h1q
d424h1q
Więcej tematów