Trwa ładowanie...

Dziennikarka Polsatu ma raka. "Wrócę jak tylko będę mogła"

"Kochani, nie ma mnie na antenie już jakiś czas. Czas powiedzieć o co chodzi. Jestem chora" – pisze Joanna Górska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Polsat News. Walczy z nowotworem piersi.

Dziennikarka Polsatu ma raka. "Wrócę jak tylko będę mogła"Źródło: Facebook / Joanna Górska
d2ye9qu
d2ye9qu

Na facebookowym profilu Górska umieściła zdjęcie. To tzw. "selfie" - dziennikarka pozuje w windzie, na głowie ma kolorową chustkę. Informuje, że wycofała się z życia zawodowego. Teraz całą uwagę poświęca swojemu zdrowiu. Kilka dni przed publikacją fotografii, wrzuciła grafikę z różową wstążką. "Badaj cycki" – dodała. Wtedy przypadał Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi.

"Jestem chora. Wrócę jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse" – czytamy pod windowym "selfie". Internauci wspierają dziennikarkę komentarzami: "Będzie dobrze! Nie ma innej możliwości!", "Proszę się trzymać", "Dużo siły!".

Joanna Górska pochodzi z Mrągowa, swoją karierę zaczynała w tamtejszym Radiu Wa-Ma, pisała też dla lokalnych gazet. W 2005 r. trafiła do TVP Olsztyn, stamtąd po wygranym castingu znalazła się w "Wiadomościach" TVP1. W Polsat News Górska jest wydawcą, gospodynią "Informacji", "Nowego dnia" i reporterką. Ma kilkuletniego syna.

Zobacz także: Profilaktyka raka piersi - badania

d2ye9qu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ye9qu
Więcej tematów