Trwa ładowanie...

Dziennikarka Polsatu ma raka. "Wrócę jak tylko będę mogła"

"Kochani, nie ma mnie na antenie już jakiś czas. Czas powiedzieć o co chodzi. Jestem chora" – pisze Joanna Górska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Polsat News. Walczy z nowotworem piersi.
Share
Joanna Górska przyznała się do choroby
Joanna Górska przyznała się do chorobyŹródło: Facebook / Joanna Górska
d2xlbah

Na facebookowym profilu Górska umieściła zdjęcie. To tzw. "selfie" - dziennikarka pozuje w windzie, na głowie ma kolorową chustkę. Informuje, że wycofała się z życia zawodowego. Teraz całą uwagę poświęca swojemu zdrowiu. Kilka dni przed publikacją fotografii, wrzuciła grafikę z różową wstążką. "Badaj cycki" – dodała. Wtedy przypadał Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi.

"Jestem chora. Wrócę jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse" – czytamy pod windowym "selfie". Internauci wspierają dziennikarkę komentarzami: "Będzie dobrze! Nie ma innej możliwości!", "Proszę się trzymać", "Dużo siły!".

Joanna Górska pochodzi z Mrągowa, swoją karierę zaczynała w tamtejszym Radiu Wa-Ma, pisała też dla lokalnych gazet. W 2005 r. trafiła do TVP Olsztyn, stamtąd po wygranym castingu znalazła się w "Wiadomościach" TVP1. W Polsat News Górska jest wydawcą, gospodynią "Informacji", "Nowego dnia" i reporterką. Ma kilkuletniego syna.

d2xlbah

Zobacz także: Profilaktyka raka piersi - badania

d2xlbah

Podziel się opinią

Share
d2xlbah
d2xlbah
Więcej tematów