Trwa ładowanie...
#dzieńdobryWP Janusz Korwin-Mikke: Macierewicz i Waszczykowski to pośmiewisko na świecie

#dzieńdobryWP Janusz Korwin-Mikke: Macierewicz i Waszczykowski to pośmiewisko na świecie

Mocne słowa prezesa Wolności na antenie Telewizji WP. Pytany o szefa MSZ, powiedział: - O panu ministrze pisałem wiele razy. Cztery razy na pięć - bardzo źle. On nie nadaje się do tej roli. Brak mu walorów intelektualnych. Korwin-Mikke wyraził też wątpliwość, by Macierewicz naprawdę wierzył w zamach smoleński.

Share
d2hyxft

- Robi tak, bo ma zagwarantowane 20-25 proc. poparcia. Paranoja i tyle. Nie znam pilotów, którzy by twierdzili, że było coś innego niż wina pilotów. Cały świat się z nas śmieje - mówił Korwin-Mikke o Macierewiczu.

d2hyxft

- Jak można poważnie traktować ludzi... Automat nakazuje "PULL UP, PULL UP", pilot idzie w dół, werżnął się w ziemię i jeszcze się twierdzi, że to zamach... No, przepraszam - kontynuował.

Szef MON Antoni Macierewicz na Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium wymienił katastrofę smoleńską - obok ataku na Gruzję i rozpoczęcia konfliktu na Ukrainie - jako "kolejny etap rosyjskiej agresji".

Szef MSZ z kolei, na tej samej konferencji, wdał się w polemikę z wiceszefem KE Fransem Timmermansem. Zarzucił mu, że nie zna podstawowych faktów dotyczących sporu o Trybunał Konstytucyjny.

d2hyxft

Podziel się opinią

Share
d2hyxft
d2hyxft
Więcej tematów