Trwa ładowanie...
#dzieńdobryPolsko Bunt młodego pokolenia w PO? Grzegorz Schetyna komentuje

#dzieńdobryPolsko Bunt młodego pokolenia w PO? Grzegorz Schetyna komentuje

To śmieszne - powiedział w programie #dzieńdobryPolsko lider PO Grzegorz Schetyna, pytany o doniesienia o buncie młody polityków w partii i jego rzekomych próbach porozumienia się z politykami PiS. Dodał, że nie ma mowy o rozłamie i "wewnętrznym zamachu stanu w Platformie".

Share
d1elb4q

O tym, że Schetyna chciał zakończyć blokadę Sejmu, ale ugiął się, bo Agnieszka Pomaska, Borys Budka oraz Sławomir Nitras zagrozili przejściem do Nowoczesnej, napisał w poniedziałek portal wpolityce.pl. Budka w rozmowie z WP zaprzeczył, aby taka sytuacja miała miejsce, sugerując, że plotki o rozłamie rozpowszechniają politycy PiS.

W podobny sposób o wewnętrznych tarciach w partii mówi Schetyna. - Widzę w tym spin Adama Bielana, kiedyś spin doktora, a teraz już wicemarszałka Senatu. Myślałem, że będzie teraz bardziej poważny i dojrzały, a jest po prostu śmieszny - mówił przewodniczący PO.

- Platforma jest dobrze zorganizowaną partią, która szuka nowego początku i chyba udaje się nam to robić. Jestem zbudowany ostatnimi tygodniami w PO i wspólnym zaangażowaniem w protest. To daje nadzieję na przyszłość - ocenił Schetyna. Dodał, że - jego zdaniem - Platforma zyska w sondażach pod koniec stycznia.

d1elb4q

Podziel się opinią

Share
d1elb4q
d1elb4q
Więcej tematów