Trwa ładowanie...
dzień matki

Dzień Matki 2020. Politycy umieszczają zdjęcia i życzenia dla mam

Z okazji dnia matki politycy składają życzenia. Niektórzy z nich postanowili umieścić zdjęcia ze swojej młodości. Zrobił to m.in. prezydent Andrzej Duda. Dziennikarka Magdalena Ogórek apeluje w ten dzień do kobiet o wykonywanie cytologii i usg piersi.

Share
Dzień Matki 2020. Politycy umieszczają zdjęcia i życzenia dla mam
Źródło: Twitter
d2vkey0

Dzień Matki 2020. Andrzej Duda złożył życzenia matkom i podzielił się osobistym wyznaniem. - Mama zawsze była dla mnie ostoją w trudnych chwilach. Była mała ciałem, ale wielka duchem. Mam nadzieję, że wie, że syn zawsze o niej pamięta. Odegrała w moim życiu ogromną rolę - mówił prezydent w opublikowanym wideo. Widać na nim zdjęcie z młodości głowy państwa.

Dzień Matki 2020. Politycy umieszczają zdjęcia i życzenia dla mam

Post z okazji dnia matki zamieścił również premier. Jego mama obchodziła ostatnio urodziny. Podkreślił, że to szczególna data, zwłaszcza w naszych sercach. "Dziś chcę podziękować wszystkim mamom za cały trud włożony w nasze wychowanie, za nieprzespane noce i stresujące wizyty na wywiadówkach. Drogie mamy, żyjcie nam sto lat" - napisał premier.

Przeczytaj: <a href="https://wiadomosci.wp.pl/wyjatkowe-zyczenia-i-wierszyki-na-dzien-matki-2020-spraw-przyjemnosc-mamie-6514659376060545a" target="_blank">Wyjątkowe życzenia i wierszyki na Dzień Matki 2020. Spraw przyjemność mamie</a>

- Mama, pierwsze i najpiękniejsze słowo na świecie. Najlepsze życzenia - powiedział Władysław Kosiak-Kamysz. Polityk razem ze swoją córką opublikował wideo, na którym widać jak stara się zrobić laurkę dla swoje żony. "Wspiera, popiera, pomaga, szanuje i kocha najbardziej na świecie, po prostu mamusia" - napisał polityk Lewicy Tomasz Trela i wstawił fotografię z mamą.

Zobacz też: Trzaskowski zyskuje, Duda traci. Jest reakcja z PiS

Dzień Matki 2020. Politycy zamieszczają fotografie z dzieciństwa

Zdjęcie z dzieciństwa zamieścił także Rafał Trzaskowski. Dodał również krótki opis: "mamo - tęsknię". Podobnie postąpił również polityk PiS Sebastian Kaleta, który złożył życzenia z okazji dnia matki. Kolejnym politykiem był senator Krzysztof Kwiatkowski. "Za miłość, za uśmiech, za miłość do świata, za czułość, za naukę, za bycie najlepszą przyjaciółką, największym wsparciem" - napisał na Twitterze.

Głos zabrała również dziennikarka Magdalena Ogórek, która wystosowała apel. "Nie ma jej już prawie 30 lat. 'Córeczko najdroższa, zawsze będę przy tobie' - napisała na kartce, którą potem odebraliśmy z tatą ze szpitala razem z jej rzeczami. Drogie mamy, wykonujcie regularnie cytologię i usg piersi. Zrobicie najlepszy prezent swoim córkom i synom" - skomentowała.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2vkey0

Podziel się opinią

Share
d2vkey0
d2vkey0
Więcej tematów