Trwa ładowanie...
d22fv8s

#dziejesięnażywo Kolejna ekshumacja smoleńska. Gośćmi programu będą Michał Wójcik (PiS) i Katarzyna Lubnauer (Nowoczesna)

Już w czwartek śledczy ponownie zbadają ciało Tomasza Merty. Ekshumacje trwają, mimo że już wyniki pierwszej z nich potwierdziły, iż TU-154 rozbił się w katastrofie lotniczej. W programie m.in. o tym czy ekshumacje są rzeczywiście niezbędne i kto korzysta na nich politycznie. Porozmawiamy z Michałem Wójcikiem z PiS i Katarzyną Lubnauer z Nowoczesnej. Część publicystyczną #dziejesięnażywo prowadzą Małgorzata Serafin i Kamila Biedrzycka-Osica.
Share
d22fv8s

Coraz więcej Polaków popada w długi i trzeba ich oddłużać. W programie wyjaśnimy co to jest upadłość konsumencka i co zrobić, by z niej skorzystać. O tym Krzysztof Oppenheim i Grzegorz Baran - prawnicy upadłości konsumenckich.

Likwidacja NFZ od 2018 roku i kolejek do lekarzy to priorytety zapowiedzianej przez ministra Konstantego Radziwiłła reformy zdrowia. Czy PiS naprawdę chce i potrafi przeprowadzić kompleksową reformę? M.in. o tym z publicystami Sławomirem Sierakowskim i Elizą Olczyk.

d22fv8s

Najbardziej szalony mecz w historii Ligi Mistrzów! 12 bramek i niesamowite tempo. W #dziejesięnażywo opinie i komentarze po kolejnym występie Legii Warszawa w LM. O tym Mateusz Skwierawski z WP SportoweFakty i Radosław Matusiak, były reprezentant Polski w piłce nożnej.

Jeden mecz, kilka rekordów. Nigdy wcześniej kibice nie zobaczyli w Lidze Mistrzów 5 bramek, padających tak szybko - jedna po drugiej. Jak Legia zareaguje na wynik z Dortmundu i czy, pomimo wysokiej porażki, utrzyma formę w lidze? O tym ze spikerem Legii Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim porozmawia nasza reporterka Agnieszka Kopacz.

Lifestyle. Program prowadzą: Kamila Biedrzycka-Osica i Małgorzata Ohme

Nie możesz spać, bo ktoś obok chrapie? Jakie są na to sposoby? Czym jest i skąd się bierze chrapanie? I czy może być niebezpieczne dla naszego zdrowia? Chrapanie bez tajemnic - porozmawiamy z doktorem Marcinem Brodą, otolaryngologiem. Zapytamy też mieszkańców Warszawy jakie mają sposoby na chrapanie (sonda!)

d22fv8s

Prosto z najnowszego pokazu Mariusza Przybylskiego - relacja naszych reporterów - Sandry Hajduki Łukasza Zająca. Porozmawiamy także o najnowszych doniesieniach wokół Ryszarda Rynkowskiego.

Takich mięśni może pozazdrościć im niejeden mężczyzna. I tak czasem się dzieje, kiedy na siłowni odkrywają wyrzeźbione ramiona czy uda. Uprawianie kulturystyki przez kobiety od lat budzi kontrowersje. Okazuje się bowiem, że - wbrew powszechnej opinii - silne kobiety mogą wyglądać pięknie i seksownie. Udowodni to w swoim reportażu Kinga Kwiecień.

Polskie nastolatki na szarym europejskim końcu. Badania przeprowadzone przez Health Behaviour in School-Aged Children dla Światowej Organizacji Zdrowia dotyczyły relacji z rówieśnikami. Jak się okazało, to właśnie polscy nastolatkowie nie są życzliwi i pomocni. Tylko 50 proc. jedenastolatków, którzy brali udział w badaniu, powiedziało, że ich znajomi są koleżeńscy i można na nich liczyć. W innych krajach europejskich ta średnia wynosi ponad 70 proc. Porozmawiamy z matką dwójki dzieci - Kasią Kalicińską i dr Michałem Lutustańskim - socjologiem z SWPS.

Jak przygotować auto na zimę? Nasmarować uszczelki, nałożyć wosk na lakier, wymienić płyn do spryskiwacza na zimowy i… co jeszcze? O tym Juliusz Szalek z WP Moto.

d22fv8s

Tymczasem Zbyszek Urbański z WP Tech przetestuje parrot disco. Wiecie, co to? Jeśli nie, to zobaczcie test Urbańskiego.

MANNEQUIN CHALLENGE najnowszy trend w sieci - o co chodzi? Dlaczego jest tak bardzo "viralowy"? Na czym polega wyjątkowość tej akcji? Przypomnimy też poprzednie, takie jak "ice buckett challenge" i… "harlem shake". Gościem będzie Andrzej Tucholski, trendwatcher.

A na deser… Red Lips! Wydali nową płytę, a na listach przebojów chętnie grany jest ich najnowszy singiel. Wypłynęli w 2013 roku, podbijając większość polskich stacji radiowych, piosenką "To co nam było". Na samym tylko YouTube liczba odtworzeń przekroczyła 40 mln. W #dziejesięnażywo Ruda i Lazar z Red Lips.

(WP/oprac.Natalia Durman)

d22fv8s

Podziel się opinią

Share
d22fv8s
d22fv8s
Więcej tematów