Trwa ładowanie...
dys2591
dys2591

#dziejesienazywo. 100 dni rządu PiS w cieniu sprawy "Bolka"

W dzisiejszym odcinku #dziejesienazywo: IPN pokazał część akt Kiszczaka, w tym teczkę TW "Bolka". Lech Wałęsa twierdzi, że to "śmieci" i "podróba". Co naprawdę kryją dokumenty z domu generała? 100 dni rządu PiS w cieniu sprawy "Bolka", czyli z czego nie musi tłumaczyć się rząd dzięki dokumentom Kiszczaka? W IPN trwają oględziny kolejnego pakietu akt z "szafy Kiszczaka". Na kogo jeszcze trzymał "kwity" były szef komunistycznej bezpieki? Zapraszamy na program o godz. 9.00.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dys2591

Gośćmi Pawła Lisickiego będą: Mariusz Błaszczak (minister spraw wewnętrznych i administracji), Kornel Morawiecki (Kukiz’15), Piotr Gabryel ("Do Rzeczy") oraz Jadwiga Sztabińska ("Dziennika Gazeta Prawna").

Zapraszamy do udziału w dyskusji. Czekamy na opinie i pytania na Twitterze i Facebooku. Wpisujcie je na swoich profilach z dopiskiem - #dziejesienazywo. Będziemy je cytować podczas programu.

dys2591

We wtorek specjalny odcinek #dziejesienazywo i wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą

Jak rząd realizuje przedwyborcze obietnice? Czy można mówić o zagrożeniu demokracji w Polsce? Jak "dobrą zmianę" postrzegają Polacy i co myśli o niej świat? Te i wiele innych kwestii poruszymy w podsumowaniu 100 dni rządów PiS w najbliższy wtorek. W specjalnej edycji programu #dziejesienazywo: wywiad z Prezydentem RP Andrzejem Dudą na żywo prosto z Pałacu Prezydenckiego.

Specjalne wydanie #dziejesienazywo rozpocznie się o godz. 15.00. Wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą przeprowadzą Sławomir Cedzyński i Paweł Lisicki.

dys2591

Podziel się opinią

Share
dys2591
dys2591
Więcej tematów