Trwa ładowanie...

Debata przed wyborami parlamentarnymi 2019 na antenach TVP. Znamy datę

1 października na antenie TVP 1 oraz TVP Info odbędzie się debata przed wyborami parlamentarnymi 2019. Udział w niej wezmą przedstawiciele wszystkich największych komitetów wyborczych.

Share
Debata przed wyborami parlamentarnymi 2019 na antenach TVP. Znamy datęŹródło: East News, fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER
d1a2qcf

Na wtorek 1 października o godzinie 20:00 zaplanowano debatę wyborczą przed wyborami parlamentarnymi. Jak ustaliły Wirtualne Media, udział w debacie potwierdziły wszystkie komitety wyborcze. W politycznym starciu zobaczymy zetem kandydatów z PiS, Koalicji Obywatelskiej, Konfederacji Wolność i Niepodległość, Lewicy (wspólna lista SLD, Wiosny i Lewicy Razem) i PSL, które w wyborach wystartuje razem z Kukiz'15.

Na razie nie wiadomo, którzy politycy wezmą udział w debacie. Komitety mają czas na wybranie swoich przedstawicieli do środy 25 września.

Debatę będzie można obejrzeć na kanale TVP 1 oraz TVP Info. Poprowadzi ją Michał Adamczyk, prezenter Wydarzeń w TVP 1.

d1a2qcf

Wybory parlamentarne 2019. Nie będzie wspólnej debaty

Informacja o samodzielnym zorganizowaniu debaty przedwyborczej przez TVP oznacza, że tym razem widzowie nie zobaczą wspólnej dysputy politycznej organizowanej przez TVP, Polsat i TVN.

Wybory parlamentarne 2019. Jadwiga Staniszkis mówi, na kogo zagłosuje

Wspólne debaty w ostatnich latach cieszyły się dużą popularnością. Przed rokiem największe telewizje transmitowały debatę 14 kandydatów na prezydenta Warszawy poprzedzającą wybory samorządowe 2018.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się również debata Beata Szydło-Ewa Kopacz, którą zorganizowano przed wyborami parlamentarnymi 2015. W tym roku nie dojdzie do starcia między kandydatami na premierów.

Źródło: wirtualnemedia.pl

d1a2qcf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1a2qcf
Więcej tematów