Trwa ładowanie...
pies

Czy ktoś rozpoznaje tego pieska? Pomóż w odnalezieniu właściciela

Czytelnik Wirtualnej Polski prosi o pomoc. W miejscowości Krusze, gmina Klembów pod Warszawą zagubił się pies. "Najwyraźniej nie szuka domu, bo by do nas już dawno przyszedł, tylko czeka na swojego pana".

Share
Czy ktoś rozpoznaje tego pieska? Pomóż w odnalezieniu właściciela
Źródło: WP.PL, Fot: WP
d3hkt2u

Przez dziejesie.wp.pl do redakcji Wirtualnej Polski trafił apel o pomoc.

Autor wiadomości od dwóch lat opiekuje się bezdomnym psem rasy Husky. Mieszka w miejscowości Krusze, gmina Klembów pod Warszawą.

d3hkt2u

"Dwa lata temu, na łączce obok mojego domu pojawił się dość duży pies o szaro-beżowej sierści. Wyglądał na wygłodzonego i był bardzo wystraszony".

Prawdopodobnie psa ktoś porzucił na łączce. "Psiak się z niej nie ruszył przez te dwa lata. Razem z lokalnym przytułkiem dla zwierząt – Fundacją 'Znajdka' zorganizowaliśmy dla niego budę w której mieszka w zimne i mokre dni".

Pies jest dokarmiany codziennie, jednak wciąż jest nieufny i nie podchodzi do nikogo. Mężczyzna zwraca uwagę, że zwierzak ma na szyi obrożę, więc możliwe, że do kogoś należy.

"Jeżeli ktoś go zgubił to niech się zgłosi, bo ten pies najwyraźniej czeka na swojego pana. Być może został wyrzucony z samochodu, ale nie znamy prawdziwych okoliczności".

Sytuacja jest o tyle poważna, że zwierzaka nie można zbadać, ani zaszczepić, bo ucieka, jak tylko się do niego zbliżyć.

"Najwyraźniej nie szuka domu, bo by do nas już dawno przyszedł, tylko czeka na swojego pana. Bardzo prosimy o pomoc gdyby ktoś go rozpoznał".

Jeżeli rozpoznajesz psa, lub jesteś w stanie udzielić informacji o właścicielach skontaktuj się: ajkozlowski68@gmail.com / *519461340 *

d3hkt2u

Podziel się opinią

Share
d3hkt2u
d3hkt2u
Więcej tematów