Trwa ładowanie...
dqmbgeq

Chip walczy o polski Internet

Redakcja Magazynu komputerowego CHIP wystosowała list otwarty do prezesa Telekomunikacji Polskiej S.A. w sprawie utrzymywania przez tę instytucję zbyt wysokich kosztów cen usług teleinformatycznych dla odbiorców indywidualnych.

Share
dqmbgeq

Według redakcji Chip-a sytuacja taka, będąca rezultatem nieodpowiedniej polityki władz, musi jak najszybciej ulec zmianie. Ceny usług teleinformatycznych są w naszym kraju stanowczo zbyt wysokie, zwłaszcza jak na kieszeń przeciętnych polskich obywateli. Szczególnie negatywnie wypada zestawienie kosztów dostępu do Internetu w Polsce na tle innych krajów.

Na podstawie przeprowadzonych analiz redakcja miesięcznika wnioskuje, iż możliwe jest ustalenie opłat satysfakcjonujących obie strony: użytkowników i TP SA. Tym bardziej, że lawinowy przyrost liczby internautów sprawia, że utrzymywanie wysokich cen usług teleinformatycznych przez TP SA nie znajduje już uzasadnienia.

"[...] Kierując się zatem interesem rodzimych internautów - naszych czytelników, a Pana klientów - prosimy o rozważenie wprowadzenia kilku nowych taryf za korzystanie z numeru dostępowego 0-202122. Proponujemy zaoferowanie Pana klientom możliwości płacenia za korzystanie z komutowanych usług teleinformatycznych na zasadzie stałego, miesięcznego abonamentu, np. uzależnionego - podobnie jak to czyni Deutsche Telekom - od liczby godzin spędzanych miesięcznie w Sieci. [...] - pisze Piotr Kubiszewski, Redaktor Naczelny CHIp-a. (eRPe)

Więcej informacji o magazynie CHIP można znaleźć na stronach http://www.chip.pl
Z treścią listu otwartego do TP S.A. można zapoznać się w CHIP-ie nr 4/2001 lub na stronach internetowych magazynu.

_ Więcej o wydarzeniach z dziedziny teleinformatyki, sprzęcie komputerowym, oprogramowaniu i biznesie IT znajdziesz w poszczególnych sekcjach_ Serwisu Komputerowego WP

dqmbgeq

Podziel się opinią

Share
dqmbgeq
dqmbgeq
Więcej tematów